Jak hodować rośliny???

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
jacekr92
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 05, 16:47
Lokalizacja: Płock

Jak hodować rośliny???

Postautor: jacekr92 » 22 lutego 05, 16:53

Jestem jeszcze początkującym akwarystą i mam parę pytań dotyczących roslin akwariowych!!! Jak dużo się powinno im palic światła??? Czy trzeba używać nawozów??? Jeżeli tak to jakich??? I co jeszcze trzeba z nimi robić!!! Proszę odpowiedzcie mi!!!!

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Jak hodować rośliny???

Postautor: Rama » 22 lutego 05, 16:58

Zajrzyj moze do "Poradnika dla poczatkujacych akwarystow". Znajdziesz go na forum lub na stronie glownej tej ze strony!!!
Nie po to sie ktos meczyl aby.....

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Jak hodować rośliny???

Postautor: Dave » 22 lutego 05, 19:24

Ala ja wiedzialem, ze tak bedzie. Poradniki, jak ten moj lub, jak ten O chorobach ryb i tak nie skoncza zadawania pytan o odpowiedzi w nich zawarte.

Awatar użytkownika
katys
Narybek
Narybek
Posty: 26
Rejestracja: 15 lutego 05, 21:30
Lokalizacja: Tychy

Re: Jak hodować rośliny???

Postautor: katys » 22 lutego 05, 20:35

ja nie stosuję nawozów do roślin, a rosną jak na drożdżach. Wsadzone są w żwirek o różnej granulacji i obłożone szlifowanymi kamieniami ( z basenu pewnej ważnej osobistości :mrgreen: ). Natlenianie mam cały czas, a jeśli chodzi o oświetlenie to u mnie świeci sie różnie ale tak około 7-9 godzin.
"Kobieta ma zawsze ostatnie słowo w kłótniach małżeńskich, ponieważ słówko, jakie mężczyzna wypowie później, staje się początkiem nowej sprzeczki"

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości