jakie masz rybki w oczku?

Awatar użytkownika
Pyton
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 24 lutego 05, 17:23
Lokalizacja: Ożarowice

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: Pyton » 24 lutego 05, 22:49

Ja mam 2 jesiotry 20 koi i około 10 karasi Mam też około 200 młodych karasi i koi razem Ale naj bardzoej podobają mi się te jesiotry...piękne ryby Koi rzeczywiście są drogie ale za to jakie piekne.... znakomicie sie prezentują w oczku. mam dosć duże oczko z mostem przez środek kiedy przechodzę przez mostek wszystkie karasie i koi wypływają na powierzchnię super to wygląda
Są na swiecie rzeczy, Które się nawet fizjologom nie śniły.......

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: Aigel » 25 lutego 05, 12:14

Tomekł pisze:Aigel, bo ja nie mam za bardzo dostepu do roślin, napewno bede chetny na te rosliny, dzieki


Przypomniej sie tak w polowie maja masz juz zaklepane zielsko :)
Obrazek

masta
Ryba
Ryba
Posty: 146
Rejestracja: 6 lutego 05, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: masta » 25 lutego 05, 21:00

słuchajcie !!! mam małepytanko a zarazem prośbe :) a może ktoś z was mieszka w okolicach Krakowa, a rozmnozyły się mu karpiki koi i nie ma co z nimi zrobić???
z chęcią bym przyjął. Napewno nie będzie im u mnie źle. Nie poskapie też wszelka zieleninką bo u mnie z nia cienko
Życzliwych prosze o kontakt na e-mail masta_krak@interia.pl badz gg 3454151

hepatus
Narybek
Narybek
Posty: 34
Rejestracja: 31 maja 05, 19:24

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: hepatus » 4 czerwca 05, 11:39

czy koi będą sie tarły ze zwykłymi karpiami mam zwykłych karpi około 100szt i koi z 15 boje sie zeby nie było mieszanki wedlowskiej z tego :(

Sylwek P.
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 05, 11:04
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: Sylwek P. » 4 czerwca 05, 13:32

mi po zimie przetrwaly : 7 karasi, 1 karp koi, i z 50 sztuk jakiś dzikich rybek na moje oko sa to słonecznice ale nie jestem pewien, natomiast dopuscilem dwa jesiotry 3 karpie koi oraz trzy karasie , a moze za tydzien planuje dokupic 5 orf ipo 2 karasie i karpie, ktos pisał ze karpie kosztuja 30 zeta - straszna drozyna ja sie zaopatruje u goscia ktory przywozi ryby z goieldy w Łodzi i karpie ma po 7 zł a jesiotry udało mi sie kupić po 4 zł i zaznaczam ze nie sa to jakieś chuderlaki tylko juz ladne rybki dł 13 do 20 cm

stas
Narybek
Narybek
Posty: 40
Rejestracja: 17 listopada 09, 10:47
Lokalizacja: z gdyni

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: stas » 21 listopada 09, 13:00

Ja mam 2 Jesiotry 9 Karasi ozdobnych 3 Karpie koi 2 Liny złote [miałem jeszcze 2orfy,ale podczas wymiany wody w oczku wyskoczyły mi z wiadra] :cry:

lukaszp2201
Ryba
Ryba
Posty: 204
Rejestracja: 27 września 09, 20:23

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: lukaszp2201 » 21 listopada 09, 15:45

masta szkoda, że nie napisałeś tego posta wcześniej. Tydzień temu robiłem przycinkę grzybieniowi i dość sporą część oddałem zmajomym, to co rozdałem tworzyło na powierzchni placyk zieleni o wym. ok.5x5m :roll:

Awatar użytkownika
Michał.Waw
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 555
Rejestracja: 26 lutego 10, 20:25
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: Michał.Waw » 1 maja 10, 19:41

Na wielu forach piszą że akwarium dla welonów to za mało, więc ja moim zafundowałem stawik mają "życie jak w Madrycie", tylko te chore i te które się będą rozmnażać zabieram do akwarium.
Obrazek

shiftman
Narybek
Narybek
Posty: 41
Rejestracja: 31 lipca 10, 18:38

Re: jakie masz rybki w oczku?

Postautor: shiftman » 1 sierpnia 10, 13:43

ja mam 12karpi 5 amurów i 6 jesiotrów ja mam staw o głębokosci2m i 5na5

[ Dodano: 1 Sierpień 10, 18:31 ]
ja mam 12karpi 5 amurów i 6 jesiotrów ja mam staw o głębokosci2m i5na5

[ Dodano: 12 Wrzesień 10, 20:08 ]
W ;-) moim oczku są 6 karpi koi po 1kg,2 jesiotry kupione na wagę w markecie i karasie dużo tego jest.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości