Male rybki w oczku wodnym

Kubiki
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 24 czerwca 06, 18:43

Male rybki w oczku wodnym

Postautor: Kubiki » 24 czerwca 06, 18:48

Od zeszlego roku mamy oczko wodne w ogrodzie. Ladnie wzeszly jzu wszystkie roslinki, jedyny problem mamy z glonami, ale juz sie w tej sprawie orientowalam.
Tym razem chodzi mi o to, ze.. robki nam sie rozmnozyly, poczatkowo wydawalo mi sie, ze jedna z rybek jest chora, bo malo plywala i siedziala ciagle w jednym miejscu. Od paru dni zauwazylam malutkie rybki w oczku, jest ich mnostwo. Pytanie: co z nimi zrobic ? Zostawic tka jak sa, czy odizolowac ? Czytalam, ze ryby zjedza mniejsze rybki.. a nie chcialabym stracic tych malych, bo wkoncu pierwszy raz jakies rybki mi sie rozmnozyly. Oczko ma jakies 600 l i mamy 6 karasi i 2 jesiotry.

Prosze o szybka odp.

Matchek
Ikra
Ikra
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 06, 10:52

Re: Male rybki w oczku wodnym

Postautor: Matchek » 24 czerwca 06, 19:08

jesli jest ich duzo to odlow polowe a 2ga zostaw w oczku ,przy okazji sprawdzisz gdzie wiecej przezyje.

zbiho
Ikra
Ikra
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 06, 21:41
Lokalizacja: z Posyny małopolska

Re: Male rybki w oczku wodnym

Postautor: zbiho » 8 lipca 06, 22:38

Zostaw je swojemu losowi,karasie nie zjadają narybku, u mnie w oczku w zeszłym roku też się rozmnożyły i do teraz żyją i mają się dobrze.Czy twoje maluchy są czerwone??

Wróć do „Oczko wodne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości