Erowizja- i jak zaskoczeni?

Rafal992
Narybek
Narybek
Posty: 63
Rejestracja: 7 lutego 07, 14:11
Lokalizacja: Wrocław

Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: Rafal992 » 25 maja 08, 07:37

... bo ja nie :smile: , jak zwykle państwa zaprzyjaźnione i sąsiadujące na siebie głosowały (i zawsze tak będzie) Isis wypadła nie najgorzej ale jak widać lepiej byłoby odstawić jakieś show, ludzie to kupują...

Awatar użytkownika
artur_89
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3735
Rejestracja: 15 lipca 06, 21:04
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: artur_89 » 25 maja 08, 08:32

Myślałem, że wczoraj tam ich pozabijam, jak dla mnie ta Eurowizja to jeden wielki chłam, Isis, naprawdę dobrze zaśpiewała, ale cały za.....ny ZSRR i calutki zachód głosował na swoich przyjaciół, po prostu śmiech na sali. Z tą Hiszpanią to wyjechali jak na łysej kobyle, jednym słowem szajs, a tyle punktów dostali. Jeżeli na Eurowizji się nie pokaże cyrku i kawałka d...y za przeproszeniem, i nie ma się przyjaciół w innych krajach to nawet nie ma po co tam jechać, umocniło mnie to w przekonaniu, że nigdzie nas nie lubią, baaa nawet bym powiedział, że nas nienawidzą. Oczywiście dostaliśmy punkty jak się nie mylę od WB i Irlandii, a dlaczego, chyba wiadome, sami na siebie głosowaliśmy. Jeżeli nikt do tej pory nie wystosował jakiejś petycji o zmianę reguł, to ja nie wiem co jest grane, chyba jakiś spisek :roll: Jeżeli będzie tak dalej jak jest, to nigdy nic nie zdobędziemy, no chyba ostatnie miejsce, :neutral:

Awatar użytkownika
Seraphim
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1745
Rejestracja: 26 listopada 07, 15:45
Lokalizacja: W-wa Wesoła

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: Seraphim » 25 maja 08, 09:35

artur_89, a to byłaś jakaś Erłowizja? - myślę, że to najzdrowsze podejście w tym momencie ;-)
Nothing runs like a Deere.

Rafal992
Narybek
Narybek
Posty: 63
Rejestracja: 7 lutego 07, 14:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: Rafal992 » 25 maja 08, 10:50

artur_89 pisze:Jeżeli nikt do tej pory nie wystosował jakiejś petycji o zmianę reguł, to ja nie wiem co jest grane, chyba jakiś spisek

najlepiej nie wysyłać już naszych na Eurowizje, szkoda kasy i czasu...

Awatar użytkownika
przemekkmmz
Fish Master
Fish Master
Posty: 1356
Rejestracja: 2 kwietnia 08, 22:20
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: przemekkmmz » 25 maja 08, 12:46

Nie żebym się czepiał ale w nazwie tematu jest malutki błąd :)

A ja uważam, że ten Rosjanin miauczał a nie śpiewał :neutral:

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: Tomek83 » 25 maja 08, 20:33

Czym Wy się przejmujecie, zawsze tak było jest i będzie. A Eurowizja to jeden wielki szajs, więc nie warto sobie tym głowy zaprzątać.

Awatar użytkownika
artur_89
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3735
Rejestracja: 15 lipca 06, 21:04
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: artur_89 » 25 maja 08, 20:47

Tomek23 pisze:Czym Wy się przejmujecie, zawsze tak było jest i będzie. A Eurowizja to jeden wielki szajs, więc nie warto sobie tym głowy zaprzątać.


Może i nie warto, ale to pokazuje jak cenią nas inne narody :roll: jak śmieci.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: Tomek83 » 25 maja 08, 20:58

Nie od dziś, nie nie do jutra, więc szkoda sobie tym głowę zaprzątać, sami się weźmy za zmianę naszego wizerunku, nie ma co liczyć, że nagle cały świat zapała do nas miłością...

Awatar użytkownika
Hero
Ryba
Ryba
Posty: 461
Rejestracja: 23 lipca 07, 08:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: Hero » 25 maja 08, 21:56

Tomek23 pisze:nie ma co liczyć, że nagle cały świat zapała do nas miłością...


ale właśnie tego nie rozumiem. skąd się wzięła ta ogólna niechęć do Polski? czy ktoś (np. Tomek23, ) jako historyk mógłby to jakoś wyjaśnić?

A co do Eurowizji to raz byliśmy na 2gim miejscu z Edytką G. :grin: A moim zdaniem to ta cała Isis to też była do bani. Niech wyślą już lepiej Dodę, niech tylko angielskiego się nauczy. Jak się zaśmieje i pupą pomerda to pierwsze miejsce gwarantowane. Moim zdaniem ona idealnie do Eurowizji pasuje. :ok:
.: Old loves they die hard, old lies they die harder :.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Erowizja- i jak zaskoczeni?

Postautor: Tomek83 » 25 maja 08, 22:11

Tu nie chodzi o niechęć do Polski, Rosji czy innego państwa. Każdy zapytany Szwed, Ukrainiec czy Rumun też powie, że jego państwo to jest bardzo źle traktowane, taka ludzka natura. A drugą stroną medalu jest wizerunek państwa kreowany poprzez zachowania wyjeżdżających za granicę jego obywateli, w tym wypadku Polaków. A Polacy przez całe lata "pracowali" na to, by postrzegać ich, a przez pryzmat ich zachowań też i państwo, tak jak jest za Zachodzie postrzegane do dziś. A stereotypy bardzo trudno się zwalcza...

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości