Kim jesteśmy ,co robimy ......

Awatar użytkownika
Karel13
Ryba
Ryba
Posty: 241
Rejestracja: 29 stycznia 10, 17:01

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Karel13 » 12 marca 10, 18:19

W sumie lubiłbym w-f gdyby nie taki jeden ,,pan" co nas uczy ;P. A dokładniej nie lubię nogi! Wszystko inne jest ok!
Ostatnio zmieniony 12 marca 10, 21:01 przez Karel13, łącznie zmieniany 1 raz.

gazownik
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 551
Rejestracja: 24 lutego 10, 18:47

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: gazownik » 25 marca 10, 19:26

witam
czas na mnie :grin:
35 lat ,akwarystyką zajmuje się od zawsze a przynajmniej od 10 roku życia bo tyle pamiętam...
co robię na co dzień ?? akwarystyka to moja praca: zakładam akwaria,opiekuje się nimi,karmie ,sprzątam- pełna obsługa :grin:

Awatar użytkownika
ZioMen
Narybek
Narybek
Posty: 50
Rejestracja: 23 lutego 10, 19:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: ZioMen » 28 marca 10, 21:30

14 lat, akwarystyka od końca lutego. Interesuje się motocyklami, marketingiem internetowym i webmasteringiem. Obecnie prowadzę forum (na-osiedlu.pl), współpracuje z wokalistką Paullą, i prowadzę Fan Club.
Obrazek

Brzanecznik
Ryba
Ryba
Posty: 156
Rejestracja: 11 kwietnia 10, 20:16
Lokalizacja: Katowice

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Brzanecznik » 16 kwietnia 10, 17:06

17 lat, akwarystka od 4 lat... jeżdzę w teamie motocrossowym/stuntowym... tak posiadam Suzuki Bandit 650... fotka będzie jak będzie ;x
126L Proste - Neony
20L Kostka - Raki marmurkowe

bodek756
Narybek
Narybek
Posty: 84
Rejestracja: 18 kwietnia 10, 08:21

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: bodek756 » 19 kwietnia 10, 07:22

Jestem tu nowy to wypadało by się przedstawić ;) Na imię mam Bogdan ;) lat 19 ;]
dopiero zaczynam tak na poważnie przygode z akwarystyka ;) więc licze na waszą pomoc i z góry przepraszam za głupie pytania ;p
pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Locter » 20 kwietnia 10, 01:01

bodek756 pisze: Na imię mam Bogdan ;)


Rodzice cie pewnie nie kochają ;) Witaj an forum.
Ciężko myśle o akwarium...

bodek756
Narybek
Narybek
Posty: 84
Rejestracja: 18 kwietnia 10, 08:21

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: bodek756 » 20 kwietnia 10, 07:31

Locter pisze:
Rodzice cie pewnie nie kochają ;) Witaj an forum.


a czemu tak myślisz ;)

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Aigel » 20 kwietnia 10, 15:10

Panowie koniec :offtopic:

Pozdrawiam
Obrazek

Macioszek
Narybek
Narybek
Posty: 74
Rejestracja: 7 maja 10, 16:11
Lokalizacja: Otwock/p. Warszawą

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Macioszek » 7 maja 10, 18:55

hmm.. dołączyłam sobie dzisiaj :) Jestem Justyna. mam 19 lat rocznikowo :D kończę powoli naukę w technikum informatycznym :) Jestem wokalistką.. pianie do mikrofonu i te sprawy :D gram także na gitarze, perkusji, flecie poprzecznym. Od niedawna interesuję się Akwarystyką jestem mocno początkująca:) mam nadzieję że w razie problemów :) Otrzymam od was pomoc, a chociażby jej próbę :) Dzięki :P
Ostatnio zmieniony 7 maja 10, 21:27 przez Macioszek, łącznie zmieniany 1 raz.

migul
Ikra
Ikra
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 10, 18:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: migul » 25 maja 10, 10:55

Hej:) Ja także dołączyłem niedawno, co spowodowane było pewną niechęcią do ogólnej instytucji forum. W chwili obecnej przezwyciężoną ;-) A więc... Mam na imię Łukasz, akwarystyką, jako hobby, param się od dziecka, a to dzięki ojcu, także zapalonemu akwaryście. Oprócz powyższej, moją pasją jest też historia, która także stała się moim zawodem. W chwili obecnej część uczniów pewnego wrocławskiego LO ma ze mną do czynienia :twisted:

pozdrawiam
Mój świat:)

250 l
16 świecików kongijskich
2 pary barwniaka czerwonobrzuchego
stadko Corydoras metae i Corydoras panda
para Ancistrus dolichopterus

Bojowa
Ikra
Ikra
Posty: 9
Rejestracja: 23 czerwca 10, 20:02
Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Bojowa » 26 czerwca 10, 20:11

Hej! Jestem Kasia. Mam 12 lat (czerwiec). Chodzę sobie aktualnie do piątej klasy. Kocham książki (Harry Potter i inne fantasy). Nie lubię szkoły(średnia tylko 5,7), mam 2 psy i 2 koty. Chce rybki! Na razie w planie 45l + bojowniki na początku sierpnia. Dzięki m.in. temu forum dowiedziałam się, że nie WOLNO TRZYMAĆ RYB W KULACH. A już bym kupiła kulę!
Jak wyczerpujące informacje to wyczerpujące.
Ostatnio zmieniony 4 lipca 10, 19:08 przez Bojowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Stop kulom!
PS się pisze bez kropek!
Piszę poprawnie po polsku.

poldzakson
Ryba
Ryba
Posty: 264
Rejestracja: 13 września 09, 17:02
Lokalizacja: Lublin / Londyn

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: poldzakson » 27 czerwca 10, 02:47

PS się pisze bez kropek!


Mała uwaga do Twojego podpisu:

Cytat ze strony PWN:

''Skrót PS piszemy z kropkami albo bez, można też użyć tylko jednej kropki, po drugiej literze – wówczas nie zamykamy kropką skrótu, lecz jednostkę równoważną zdaniu (podobnie czynimy, stawiając kropkę po słowie Uwaga, a przed treścią uwagi). Natomiast rozwinięcie skrótu PS, czyli postscriptum, piszemy małą literą, łącznie, przez c, nie przez k.

— Mirosław Bańko, PWN''

Pozdrawiam!

Monia.kl
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 4 sierpnia 10, 11:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Monia.kl » 4 sierpnia 10, 11:36

Hej wsztstkim! Akwarystyką zajmuję sie od roku całkiem przypadkowo... Mama chciała rybki, miałyśmy stare puste akwa 60l od kuzynki i ja miałam jej pomagać... no i się wciągłam... :) studiuję, pracuję i zbieram kase na nowe akwa 240l. Pozdrawiam wszystkich:)

Awatar użytkownika
SebaSan1981
Ikra
Ikra
Posty: 16
Rejestracja: 8 grudnia 09, 00:25
Lokalizacja: United Kingdom

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: SebaSan1981 » 10 sierpnia 10, 17:33

Ze mną jest tak że wiele lat temu byłem zapalonym akwarystą. Niestety w ciągu 10 lat miałem aż trzy przeprowadzki i narazie na powrót do zaawansowanej akwarystyki muszę troszkę poczekać. Po prostu mam na to obecnie zbyt mało miejsca. Zmieściłoby się akwarium ok 100l z dodatkową podręczną "aparaturą" ale nic więcej.....Z funduszami jest ok bo pracuję i poza standardowymi opłatami za auto i paliwo nie mam specjalnie wielkich wydatków.
Poza rybami, życiem morskim i akwarystyką interesuję się też pływaniem, historią XX wieku, astronomią i ze względu na sentyment starymi konsolami (zwłaszcza snesem).
Mimo że obecnie nie mam żadnej hodowli to miło spędzam czas na tym forum. Czytająs Wasze komentarze i artykuły moge się wielu rzeczy dowiedzieć o któych nie piszą w najlepszych książkach :roll:

mmb22
Narybek
Narybek
Posty: 79
Rejestracja: 18 lipca 09, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: mmb22 » 21 września 10, 08:39

Maciek, lat 23. Prawie jak w kronice policyjnej. Urodzony i zamieszkały we Wrocławiu, choć wychowany w Bieszczadach. Akwarystykę traktuje bardziej hobbystycznie niż z zamiłowania, coś wychodzi to ciesze się, coś się nie udaję to nie płacze z tego powodu. Z wykształcenia prawie jestem Elektronikiem gdyż jestem na 5 roku PWr. Z zainteresowań to głównie programowanie mikroprocesorów itp. i ogólnie programowanie wraz z elektroniką. Na co dzień fotografia, wspinaczka, i życiowe zainteresowanie czyli żeglarstwo od 15 lat. Z chęcią wielką nawiążę kontakt Wrocławskimi przedstawicielami wodnego świata.
Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości