Fajne linki

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fajne linki

Postautor: Idzikowski » 16 grudnia 04, 20:28

Naprawdę załamać się mozna :ok:

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Fajne linki

Postautor: Hawk » 25 grudnia 04, 18:40

Życzę wszystkim Wesołych Swiat.
na prezenty od Swiętego MikoLaja nie liczcie - ponieważ Swiętego mikołaja nie ma. A oto dowód.
1. Ludzkość zna 300 000 gatunków ssaków - inie ma wśród nich latających reniferów.
2. na Ziemi żyje ok 370 mln dzieci które z racji wyznania powinne wieżyć w Świętego Mikołaja. Licząc statystycznie 2,5 dziecka na rodzinę wychodzi ok. 150 mln. rodzin do odwiedzenia w 31 godz. ( biorąc pod uwagę zysk na strefach czasowych. wychodzi 822,6 wizyty na sekundę. Srednia odległość domu od domu to 1 km. to 150 mln. km w ciągu 31 godz.
to ok. 50 km/s ( 3000 razy szybciej od dźwięku )
3.zakładając że jeden prezent waży 1 kg wychodzi że udzwig sań Mikołaja ma 370 mln. ton ( to jest udzwig 10 super tankowców). Ten ciężar mogło by ruszyć może ok 370 tys. reniferów.
4. obiek latający o masie startowej 370 mln. ton , chcąc oderwać się od ziemi musiał by osiągnnąć ciąg rzędu 14,5 kwintyliona ton.
5. taka masa przy prędkości 50 km/s - w ziemskiej atmosferze - wyparowała by w 0,00426 sekundy.
6. w czasie startu takiego pojazdu przeciążenie wyniosło by 17 500 G.
przyjmując że Święty Mikołaj waży 125 kg. przy tym przeciążeniu, ważył by 2 150 000 kg.

Jeżeli ktoś wierzył do dzisiaj w Świętego Mikołaja to sorry. :P

----------------------------------------------------------------------------------------------------

"Moim zdaniem seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze.”
Tom Clancy



"Znacie to spojrzenie, które rzuca wam kobieta, kiedy ma ochotę na seks?...Ja też nie”
Steve Martin



"Uprawianie seksu przypomina grę w brydża. Jak się nie ma dobrego partnera, to lepiej mieć dobrą rękę."
Woody Allen



"Biseksualizm podwaja twoje szanse na randkę w sobotni wieczór.”
Rodney Dangerfield



"Pozwolić feministkom decydować o seksie to jak zafundować psu wakacje w Chinach."
Matt Barry



"Seks po dziewięćdziesiątce jest jak gra w bilard przy pomocy gotowanego makaronu."
Camille Paglia



"Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy."
George Burns



"Kobiety umieją udawać orgazmy. Za to mężczyźni potrafią udawać całe związki."
Sharon Stone



"Moja dziewczyna zawsze się śmieje podczas uprawiania seksu- wszystko jedno, co akurat czyta."
Steve Jobs



"Moja matka zdawała się nie dostrzegać ironii w nazywaniu mnie skurwysynem"
Jack Nicholson

"Clinton kłamał. Mężczyzna może zapomnieć, gdzie zaparkował samochód albo gdzie mieszka, ale nigdy nie zapomni seksu oralnego, nawet, jeśli był bardzo kiepski."
Barbara Bush



"A, tak, 'rozwód'. To słowo pochodzi od łacińskiego 'wyrwać mężczyźnie jaja przez portfel."
Robin Williams




"Kobiety narzekają na zespól napięcia przedmiesiączkowego, a dla mnie to jedyny czas w miesiącu, kiedy mogę naprawdę być sobą."
Roseanne



"Kobiety potrzebują powodu, żeby uprawiać seks. Mężczyźni potrzebują jedynie miejsca."
Billy Crystal



"Jak wynika z najnowszych badań, kobiety twierdzą, że czują się mniej niezręcznie, kiedy rozbierają się przed mężczyznami, niż gdy rozbierają się przed innymi kobietami. Według nich kobiety są zbyt krytyczne, podczas gdy mężczyźni, rzecz jasna, są zwyczajnie wdzięczni."
Robert De Niro



"Mamy nowy kryzys w medycynie. Lekarze alarmują, że wielu mężczyzn jest uczulonych na lateksowe prezerwatywy. Jako reakcja alergiczna występuje u nich duża opuchlizna. No to, w czym problem?"
Dustin Hoffman



"W pismach dla mężczyzn jest niewiele porad, bo mężczyźni myślą: Wiem, co robię. Pokażcie mi tylko jakieś gołe ciałko"
Jerry Seinfeld



"Zamiast żenić się po raz kolejny, znajdę jakąś kobietę, której nie lubię, i podaruje jej dom."
Rod Stewart



"Rozumiecie, problem polega na tym, ze Bóg dał mi mózg i penisa, lecz krwi tylko tyle, żeby zasilać jedno."
Robin Williams

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Teraz apel do wszystkich na temat postów i tematów :twisted: :twisted: :twisted:

http://fun.drno.de/flash/posting.swf


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://info.onet.pl/1028636,11,item.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ulanska fantazja

To zdjęcie zostalo zrobione podczas programu wymiany studenckiej w Stanach. Każdy pracownik kasyna "Harrah's" ktore zatrudnialo polskich studentow ma plakietkę ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nazwą kraju z którego pochodzi. Jeden z kolesi podał takie dane i tak mu wytłoczyli... mało tego, tak to nosił. Był ochroniarzem, stąd gwiazda podobna do gwiazdy szeryfa.

Obrazek
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Fajne linki

Postautor: Aigel » 25 grudnia 04, 19:44

hahaha ja rowniez bylem w kasynie Harrasha i tez mialem innego name taga moj ponizej :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Fajne linki

Postautor: Hawk » 25 grudnia 04, 23:49

240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

michal111
Ryba
Ryba
Posty: 342
Rejestracja: 7 grudnia 04, 16:55

Re: Fajne linki

Postautor: michal111 » 26 grudnia 04, 12:20

I wszystko jasne mikołaj nie będzie w stanie na następne święta prezentów dostarczyć :wink:

Hawk Fajna gierka grałem z pół godz [ :!: :!: :!: UWAGA WCIĄGA:!: :!: :!:

Awatar użytkownika
lukas
Ryba
Ryba
Posty: 176
Rejestracja: 17 października 04, 19:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Fajne linki

Postautor: lukas » 26 grudnia 04, 15:29

Jaki rekord ? Mój zanim się usmażył zdobył 426 pkt bo grałem tylko kilka minut :P
Pozdro
reaktywacja 100 l

michal111
Ryba
Ryba
Posty: 342
Rejestracja: 7 grudnia 04, 16:55

Re: Fajne linki

Postautor: michal111 » 26 grudnia 04, 16:13

Słabo coś ok. 500pkt.


link fajny; http://www.miniclip.com/Homepage.htm



Jestem rybką :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Fajne linki

Postautor: Hawk » 26 grudnia 04, 16:37

michal111, kurde bez przesady z tymi emotami... :?
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fajne linki

Postautor: Idzikowski » 26 grudnia 04, 16:40

Hehe ... dobrze że miejsca w ramce starczyło :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Fajne linki

Postautor: Hawk » 29 grudnia 04, 11:27

240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
kuwasa
Ryba
Ryba
Posty: 240
Rejestracja: 14 sierpnia 04, 17:05
Lokalizacja: Malbork

Re: Fajne linki

Postautor: kuwasa » 7 lutego 05, 19:42

Teraz hodowla zmienniaków (sposobem azjatyckim, czyli: wpuszczasz kilka rybek do akwarium i po kilku latach wyciągasz nowe:]) a malawi w szkole:]
"Cause I'm a Voodoo child"

Awatar użytkownika
atusia
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 533
Rejestracja: 20 maja 04, 08:32
Lokalizacja: Bytom

Re: Fajne linki

Postautor: atusia » 8 lutego 05, 17:28

Fajna papużka...tresowana..a jaka gaduła ;)
http://leenks.com/redirect.php?lid=8115
Pozdrawiam Beata

240l-paletki

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Fajne linki

Postautor: Aigel » 12 marca 05, 18:03

Obrazek

Awatar użytkownika
AnUBiS
Ryba
Ryba
Posty: 107
Rejestracja: 9 marca 05, 17:22
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Fajne linki

Postautor: AnUBiS » 24 marca 05, 18:38

EPULS !!! Swietna strona... wspolpracuje z www.akuku.pl ;) Ale nie chodzi w niej o gierki czy filmiki... chodzi o spotkania z ludzmi... moze ktos ma tutaj konto? Jakby co to ja jestem AnUBiS_88 ;)
Dla skrocenia o co w niej chodzi... bo to nie stronka ktora spotyka sie czesto... zreszta to dchyba jedyna stronka tego rodzaju w polsce :P ;)
Chodzi tutaj o kontakty z ludzmi... lecz nie jest to blog... posiada sie tutaj swoje konto... swoj bardzo rozbudowany profil ze wlasnym zdjeciem na stronie glownej i innymi zdjeciami w odpowiednim dziale (nie jest to konieczne), jest prezentacja samego siebie... czego sie lubi a czego nie... ksiega gosci... pamietnik... za niedlugo ilosc uzytkownikow tej stronki przekroczy 300 000 !!! wchodzac na stronke kolo godz 21.00-22.00 mozna tam spotkac 8000 ludzi !!! Stronka jest trudna w obsludze lecz jak juz sie wczuje ktos to bardzo wciaga... mozna spotkac wielu ciekawych ludzi... przyjaciol... istnieja tam takze tzw. kluby - tutaj zbiera sie ludnosc o podobnych zainteresowaniach... jest takze kluub akwarystyczny ;) lecz jest w nim tylko 14 osob :? dlatego tez pisze tutaj bo mam nadzieje ze jego liczebnosc sie zwiekszy ;)
Pozdrawiam !!! ;) :D :ok:

[ Dodano: 2005-03-31, 16:50 ]
http://www.akwarium.org.pl/firmy/firmy.html <--- fajny spis sklepow zoologicznych w calej polsce 8) Ja w Sosnowcu znalazlem az 10 :D bede odwiedzal i sprawdzal :P ;)
100l:
25 neonkow innesa, para ramirez, 4 kiryski pstre i 1 albinos, 2 zbrojniki niebieskie, 1xmieczyk, 4xMinorka (chyba), 2x prętniki;
Aquael FAN-2; 2x20W - Sun Glo i Power Glo;
Kabomba, moczarka, Żabienica opacus, Skrzydłokisć, mech jawajski i inne...

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Fajne linki

Postautor: Aigel » 12 maja 05, 18:49

Jako ze dawno nic nie bylo to:
http://shell.idealan.pl/~aawaay/przysta ... nkersi.swf

No i teledysk ponizej moze jestem malo tolerancyjny, ale ja bym "artystow" wywiozl na sybir :)
http://strony.aster.pl/filonfun/download/video.wmv
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości