Koty i problemy z nimi

Awatar użytkownika
michalzgierz198
Ryba
Ryba
Posty: 237
Rejestracja: 28 czerwca 09, 11:28
Lokalizacja: Zgierz
Kontaktowanie:

Koty i problemy z nimi

Postautor: michalzgierz198 » 13 listopada 09, 23:25

Już miałem wcześniej to gdzieś napisać ale nie miałem gdzie, Otóż mam Kota jeszcze nigdy mi się taki Psotnik nie trafił. Ma pełno w misce i Kocich przysmaków typu Kiti Kety i inne Jedzenie dla Kotów mleko I Kiełbasę , nie jemu jest ciągle za mało Potrafi wejść i chodzi po stole i zjeść co by tam nie było Papugi już nie raz zrucił z Klatką a O Akwarium z rybami to już nie wspomnę, nawet się bierze za Robaki dla ryb tak jak Dzisiaj zostawiłem na Wersalce w Pokoju Żwir do Akwarium, Roślinę i właśnie 4 Woreczki wodzienia i wyszedłem na Chwilkę do Kuchni a gdy już wróciłem to wszystkie woreczki były już na Podłodze rozlane rozumiem że Koty lubią ryby ale żeby robaki też jadły mało tego to często potrafi narobić w Pokoju lub gdzieś w Kącie to już przesada, ale tak to jest Gdy się mieszka w domu gdy jedna osoba chce Kota a druga co innego
Pisz poprawnie, to jest nieczytelne! Tomek83
Ostatnio zmieniony 14 listopada 09, 12:50 przez michalzgierz198, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości