nowe szkiełko

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

nowe szkiełko

Postautor: ciosek » 7 czerwca 04, 21:15

Witam!
Może chwalenie się nie jest zbyt kulturalne i w ogole, ale poprostu nie mogę się powstrzymać :oops: ... niedawno (jakies 5 dni temu) przytargałem do domu zbiorniczek 240 l, poprostu szok... jestem ostatnio jednym z najszczesliwszych ludzi na świecie, żwirek (20 litrów) już czeka na wsypanie... wiem niektórzy mogą mnie uznać za chwalipięte itp, ale postawcie sie w mojej sytuacji... OJEEEEEEEEEJ :)... Zbiornik nie jest jakiś firmowy tylko robiony u szklarza... ale to prawdziwy profesjonalista w tej dziedzinie, wszystko łądnie równo i gładko... poprostu ostatnio siedze po uszy w raju :), wpradzie zbiornik jest pusty ale jak na nie patrze to już jestem dumny :) :twisted:... a jakie byly wasze (i jakie sa) odczucia po przyniesieniu czegos takiego do domciu? :) :) :)

:ok:

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: nowe szkiełko

Postautor: Elmo » 7 czerwca 04, 21:39

Ciosek spox 8) 8) zazdroszcze ......... ja musze poczekac ...... w weekend latałem z miarką po pokoju , jak moja mama zobaczyla to padly słowa "wybij to sobie z głowy " hehehe ale ja i tak zamowilem juz u szklarza akwa na zamowienie :P 90x35x35 będzie tam moja nowa "Neonownia" :DDDDDD już buduję pokrywę :DDDDDD

Pozdrowka :DDD

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: nowe szkiełko

Postautor: Hawk » 8 czerwca 04, 07:47

Ja niedawno zmienialem akwa bo okolo 3 tyg temu. Ale jak wnioslem baniaczek do chaty to tez ze szczescia kopara mi opadla i bylem tym po prostu zachwycony hehe. ale i tak trzeba bedzie kiedys pomyslec o tych 450 L :wink:
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

dobranocka
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 06, 16:10

Re: nowe szkiełko

Postautor: dobranocka » 22 września 06, 19:12

hu,hu a ja mam skromne 35l akwa :ok: jak moi rodzice go zobaczyli na spokojnie to było gadanie że "trochę" za duży, co powiedzą jak się przestawie na znacznie większe? :twisted: no ale jeszcze poczekam, bo dopiero zanurzam sie prawdziwie w tajniki akwa. Marzenia się spełniaja, a mnie juz sie marzy śliczny 200l baniaczek :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wildtom
Ryba
Ryba
Posty: 291
Rejestracja: 31 lipca 04, 11:27
Lokalizacja: Ślonzok

Re: nowe szkiełko

Postautor: Wildtom » 23 września 06, 00:44

Ciosek ... jaki qfa zwirek ???AragaLife a nie jakis .. zwirek :D

gratuluje nowego baniaka, ja moj tez bede za jakis miesiac dawal kleic. juz powoli nie wytrzymuje, tym bardziej ze sprzet juz <znowu> prawie skompletowany :D

EDIT

ahahaha, teraz dopiero dojrzalem date tego posta :D:D ze Wam sie chce takie starocie wykopywac :D:D

dobranocka
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 06, 16:10

Re: nowe szkiełko

Postautor: dobranocka » 23 września 06, 14:05

haha, no to człowiek jednym słowem ślepy :shock: :D :D

Awatar użytkownika
Dworak
Ryba
Ryba
Posty: 108
Rejestracja: 1 września 06, 14:23
Lokalizacja: Chodzież

Re: nowe szkiełko

Postautor: Dworak » 23 września 06, 15:22

Mhmm.. ja mam 120 lvl i mi jest dobrze, choć gdybym miał dostać również 240l to bym nie pogardził. Tyle, że szkoda mi troche pieniędzy na tak drogie i duże akwarium... Narazie pozostaje przy moim, ale gratuluje :D
http://patrz.pl?69287 --- moje akwarium pół roku temu

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: nowe szkiełko

Postautor: ciosek » 23 września 06, 19:53

hahaa... 2.5 letni post odkopany... normalnie "post Cioska reinkarnacja" czy jakos tak :)...
blokuje bo to bez sensu... aczkolwiek... chciałbym móc napisać znów takiego samego posta :)... ze przytachalem do domu znow taki baniak... mniam marzenie.

pozdrawiam, temat blokuje

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości