2 Krewetki filtrujące

Brzanecznik
Ryba
Ryba
Posty: 156
Rejestracja: 11 kwietnia 10, 20:16
Lokalizacja: Katowice

2 Krewetki filtrujące

Postautor: Brzanecznik » 14 kwietnia 10, 14:59

do brzaneczkarium doszły mi nowe krewetki filtrujące - nie wiem jakim cudem mi się to udało ale udało - sklep zoologiczny mysłowicki miał dostawę + zatrudniono sprzedawczynię.
Ja bardzo lubię odwiedzać takie sklepy po dostawach... ładna filtrująca mówię " co mi tam, kupię ;)" , pytam się o cenę (nie zdążyli napisać ) a była zmiana więc pani była sama w sklepie... zastanawiała się z 5 minut - nagle sypnęła 20zł i dam panu taki fajny zestawik...
roślinkę+krewetkę+karmę TetraCrustaMenu , przychodzę do domu - oczywiście roślinka do kuzyna... oglądam krewetkę a tu nagle przychodzi kuzyn mówi coś ty mi dał, i trzyma w ręku słoik z krewetką - bach mu ją wziąłem i przesłuchanie, okazało się że pani wyciągając "roslinkę" nie patrzała co na niej żeruje ;)... karma ta kosztuje sama 15,45 , krewetka 12zł - może to zły dział, ale mój temat jednoznacznie tłumaczy poziom zatrudnienia w Polsce...
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 10, 20:19 przez Brzanecznik, łącznie zmieniany 1 raz.
126L Proste - Neony
20L Kostka - Raki marmurkowe

Awatar użytkownika
rada11
Ryba
Ryba
Posty: 117
Rejestracja: 17 maja 08, 23:30
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: 2 Krewetki filtrujące

Postautor: rada11 » 14 kwietnia 10, 16:10

Często się to zdarza, ja kiedyś w mchu jawajskim znalazłem krewetkę i zdechłego gupika. :ok:
Mój zbiorniczek 60L:
2x Apistogramma Agassizi
5x pseudomugil gertrudae

matiolo1
Narybek
Narybek
Posty: 45
Rejestracja: 17 lutego 10, 15:16

Re: 2 Krewetki filtrujące

Postautor: matiolo1 » 14 kwietnia 10, 20:14

--
Zdrowa ryba to szczęśliwa ryba.
:)

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości