...

Nurek
Narybek
Narybek
Posty: 55
Rejestracja: 22 marca 10, 12:38

...

Postautor: Nurek » 21 maja 10, 16:37

...
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 10, 21:00 przez Nurek, łącznie zmieniany 1 raz.

kiskis
Ryba
Ryba
Posty: 153
Rejestracja: 10 marca 10, 18:10

Re: ...

Postautor: kiskis » 21 maja 10, 17:04

Ja nikogo nie ostawiam.
Moim zdaniem Pudzian jest nieautentyczny i nie podoba mi sie to co on teraz z sobą robi.
Ostatnio zmieniony 21 maja 10, 20:44 przez kiskis, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Dawid
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1404
Rejestracja: 16 lutego 10, 18:05
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: ...

Postautor: Dawid » 21 maja 10, 18:54

ja ze swojej strony powiem tak: ciężko obstawiać bo trafi swój na swego.
Dwóch potężnie(silvia może nie całkiem):P zbudowanych gości i ten który pierwszy przypieprzy drugiemu porządnie w pysk ten wygra.

Pudzian już w strongmenach chyba się nie liczy.. nie życzę mu źle, ale ktoś go musi utemperować!
tańcować nie umie, śpiewać tym bardziej, w mma się męczy!:-) :smile: zamiast zostać w tym w czym był dobry pcha się tylko po kasę i to może go zgubić jako sportowca, bo jak człowiek bierze się za duperele a nie to w czym jest dobry to koniec z nim jako sportowiec :grin:
hehe czeka mnie ciekawa noc:-) nie mam zamiaru oglądać powtórek na necie takie coś muszę osobiście i na żywo obejrzeć....
Obrazek

poldzakson
Ryba
Ryba
Posty: 264
Rejestracja: 13 września 09, 17:02
Lokalizacja: Lublin / Londyn

Re: ...

Postautor: poldzakson » 22 maja 10, 01:39

Ja dzisiaj kibicuję Pudzianowi!
Na necie jest pełno komentarzy, że Pudzian jest słaby, Kubica wolny a Małysz nie potrafi skakać. Pudzian ma różne braki, ale pokażcie mi drugiego człowieka, który nigdy nie ćwicząc zawodowo sportów walki, w przeciągu kilku miesięcy może przygotować się do walk MMA na wysokim poziomie.

Jak ktoś nie ma Polsatu, to można obejrzeć tutaj.

Awatar użytkownika
Dawid
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1404
Rejestracja: 16 lutego 10, 18:05
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: ...

Postautor: Dawid » 22 maja 10, 08:43

i po Pudzianie:P

zobaczyć leżącego pudziana ,,bezcenne" za wszystkie inne zapłacisz kartą M****RC**D :ok: heh...
Obrazek

Kuro
Ryba
Ryba
Posty: 360
Rejestracja: 22 sierpnia 09, 10:27

Re: ...

Postautor: Kuro » 22 maja 10, 09:51

poldzakson... Ale tu jest problem, on się nie przygotował do walk MMA na wysokim poziomie. Zauważ, że wszystkie swoje walki próbował rozegrać w ten sam sposób: low-kick w nogi, parę razy pięścią w twarz, ew. przewrócić. Jego szczęście, że obaj jego przeciwnicy byli lżejsi i mniej doświadczeni.

Sylvia i Pudzian byli fizycznie sobie równi i w tej walce naprawdę było widać kto potrafi się bić w MMA. Widać było, że zwątpił. Prawdopodobnie widząc poziom tych walk już się przestraszył, bo widać było niezły strach na jego twarzy zanim się na ringu jeszcze pojawił.

Swoją drogą najwyższy poziom reprezentowały babki które tam się biły. To kolanko z wyskoku - miodzio :)

Reasumując Pudzian nie bił się na 'wysokim poziomie'.
Ostatnio zmieniony 22 maja 10, 18:15 przez Kuro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
artur_89
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3735
Rejestracja: 15 lipca 06, 21:04
Lokalizacja: Jaworzno

Re: ...

Postautor: artur_89 » 22 maja 10, 12:34

Ta Pani była najlepsza z tego całego widowiska... Nie wiem po co ja siedziałem do 6 nad ranem. http://www.youtube.com/watch?v=5VTK2mqXR-0 pierwsza reakcja z moim kumplem była taka :czacha: ,a potem taka :mrgreen:

Obrazek

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości