Żegnam Was

papcio
Ikra
Ikra
Posty: 7
Rejestracja: 1 kwietnia 05, 14:11

Żegnam Was

Postautor: papcio » 11 kwietnia 05, 00:38

Czuję się w obowiązku, by ostrzec wszystkich, przed nieuczciwymi praktykami, jakie stosowane są na tym forum.

1) Niektórzy działają w tak zwanej szarej strefie gospodarki, to znaczy pokątnie realizują jakieś zamówienia i traktują forum jak swój prywatny folwark (zazdrośnie strzegąc swojego rewiru).
2) Niektóre osoby udawają po kilku członków (by "demokratycznie" wygryźć ewentualną konkurencję).
3) Zarówno moderator jak i adnim nie reagują na taką sytuację. Mało tego, dopuszczają nawet do brutalnych działań hakerskich.

P.S. A może to nie jest niezależne forum pasjonatów tylko sponsorowana forma reklamy niektórych produktów?

Nie wierzycie?
Przyjżyjcie się odpowiedziom na mój post w dziale giełda.

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Żegnam Was

Postautor: Aigel » 11 kwietnia 05, 07:28

Dla mnie mala paranoja, ale napisz na PW jak masz jakies dowody, ja podobnegoczegos nie zauwazylem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Żegnam Was

Postautor: Rama » 11 kwietnia 05, 07:34

Oj Papcio.....
Pograzasz sie z kazdym postem jeszcze bardziej i wydaje mi sie ze oskarzenia niektorych ludzi z forum sa bezpodstawne. Mam tez wrazenie ze nikt nawet za Toba nie uroni ani jednej lzy....
Chciales wzbic sie na wyzyny, lecz Ci sie nie udalo. Teraz chowasz glowe w piasek, a wytlumaczenie jest naprawde SUPER. Gratuluje wyobrazni....
PS. Jak masz cos do mnie to pisz na PRIV.... Jak dyskusja sie ladnie bedzie ukladac chetnie ja opublikuje na tym forum.

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Żegnam Was

Postautor: Aigel » 11 kwietnia 05, 07:50

Dopiero teraz sie zorientowalem ze chodzi o nieszczesny temat z projektem samorobki.
papcio, lekka teoria spisku, chcialo by sie powiedziec ze cale to nieszczescie przez Zydow, Masonow i Rame :D

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żegnam Was

Postautor: Elmo » 11 kwietnia 05, 08:47

1) Niektórzy działają w tak zwanej szarej strefie gospodarki, to znaczy pokątnie realizują jakieś zamówienia i traktują forum jak swój prywatny folwark (zazdrośnie strzegąc swojego rewiru).


Hmm no tak wygląda na to ze są tu sami krętacze , złodzieje . ludzie którzy czychają na uczciwych obywateli... :lol: :lol:

2) Niektóre osoby udawają po kilku członków (by "demokratycznie" wygryźć ewentualną konkurencję).


No np ja mma 20 kont admin tez 20 i taki sposobem forum zyje... kurcze zostalismy rozgryzieni.... lipa :lol:

3) Zarówno moderator jak i adnim nie reagują na taką sytuację. Mało tego, dopuszczają nawet do brutalnych działań hakerskich.


Tak tak tu są sami najlepsi polscy hakerzy a forum ot tylko przykrywka.... :lol:

Przepraszam za te moja sakrazmy .. ale juz naprawde szkoda słów.. oskarzasz wszytkich po kolei... uzywasz argumentów z kosmosu... chyba dobrze ze odchodzisz bedzie lepiej dla obydwu stron....

Pozdrawiam Elmo

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Żegnam Was

Postautor: Rama » 11 kwietnia 05, 08:52

Dzieki Aigel....
Chyba tez chce byc moderatorem i miec 20 kont ;) To byloby fajne.
PS. Zapomnialem ze jeszcze sie ucze na Elitarnego Hackera Polski wiec moze mam jakies szanse....
Koniec zartow.

Awatar użytkownika
Młyn
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 15 marca 05, 22:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żegnam Was

Postautor: Młyn » 11 kwietnia 05, 08:58

Jezu papcio sorrki ale sam jesteś sobie winien, że tak to wyszło. Nic nie pokazałeś a sprzedawać chciałeś, jeszcze te pomysły że Ci ktoś pomysł ukradnie i będzie na nim zarabiał. Człowieku w jakim ty świecie żyjesz.

Porzekadła Polskie: "Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy"
80x32x45

115 l- 2 Skalary, 3 Żałobniczki, 2 Kirysniki, 4 Głupiki , 4 Zbrojniki, 5 Neonów Inesa, Samotna Molinezja :(

Awatar użytkownika
Suonko
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 509
Rejestracja: 4 lutego 05, 15:48
Lokalizacja: Gdynia

Re: Żegnam Was

Postautor: Suonko » 11 kwietnia 05, 09:44

papcio pisze:[...]
3) Zarówno moderator jak i adnim nie reagują na taką sytuację. Mało tego, dopuszczają nawet do brutalnych działań hakerskich.
[...]


Hmmmm Jestem jedną ze "starszych" osób na tym forum, z wykształcenia informatyk i ekonomistka, w zawodzie wystarczająco długo, żeby mieć jakieś rozeznanie i w informatyce i w działaniu rynku ...

Po pierwsze - Biegając po internecie, niestety jesteśmy wszyscy narażeni na ataki wirusów i programów typu SPY. Aby jak najskuteczniej walczyć z taką sytuacją proponuję dobre oprogramowanie antywirusowe i codzienne skanowanie komputera programem anty-spy. Sama dostaję dziesiątki maili z wirusami i zagnieżdżają się u mnie szpiedzy, ale nie wiążę tego ze spiskową teorią dziejów, a tym bardziej z tym forum :lol: Po prostu mam swoje zasady, które stosuję konsekwentnie aby nie stracić danych. Cóż ... nikt nie mówił, że internet jest bezpieczny.

Sprawa druga - a'propos tej wałkowanej długo pokrywy ... Jeżeli chciałabym kupić taką pokrywę, to z ręką na sercu, bez jakiejś przykładowej fotki albo chociaż rysunku wraz z opisem co jest w niej innowacyjnego, nawet bym nie brała pod uwagę takiego ogłoszenia. Bynajmniej nie chcę tu wymuszać na papciu pokazywanie zdjęć ... Pokrywa mnie zupełnie nie interesuje, bo moja spisuje się przyzwoicie ... Chodzi mi o sam fakt i rozumiem innych użytkowników, którzy piszą, że bez fotki się nie da.

Trzecia sprawa - takim postem pożegnalnym nikt jeszcze nie pokazał klasy. Pisanie takich bzdur jest niesmaczne i źle świadczy o autorze ... Osobiśnie nie chciałabym się kolegować z osobą, która decyduje się na pisanie takiego posta. Jak się ludzi nie zna, to się źle o nich nie pisze ... Taka jest moja zasada i będę się jej trzymać. A jak mnie gdzieś nie chcą, to się zwijam po angielsku i nie drążę problemu.

Papcio, ja Ci życzę, żeby ktoś kupił od Ciebie technologię i żeby udało Ci się zrealizować Twój pomysł. A jak już będzie w sklepach, to zastanowię się nad zakupem ...
Pozdrowienia - Suonko, Witek i Michalina oraz Zielone 112L

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Żegnam Was

Postautor: Rama » 11 kwietnia 05, 10:11

Sounko. Masz racje ze siedzac w sieci jest sie widocznym lecz...
Ja nie mam zadnych zabezpieczen. Nie scanuje czesto HDD bo nie mam na to czasu. Nie mam tez znajomych ktorzy podsylaja mi wirusy.... I nie chodze po stronach ktorych naprawde nie znam. Jesli szukam czegos konkretnego to mam ludzi ktorzy polecaja mi penwe strony. Jestem troche powiazany z branza informatyczna lecz nigdy w szkolach sie jej nie uczylem. Jestem samoukiem i wiem co robic aby bylo dobrze...
PS. Na kompie mam dwa niezalezne HDD i na dwoch mam zainstalowany ten sam system. Dlaczego kazdy zapyta. Poprostu jeden jest dla wszystkich, drugi system jest tylko dla mnie. Mam na nim zainstalowane to co dla mnie jest potrzebne i komp mimo iz jest raczej slaby chodzi jak brzytwa. Gorzej z HDD tym ogolnym. Tam co jakis czas trzeba robic format bo nie umiem ludzi w domu nauczyc ze nawet na kompie musi byc porzadek.

Awatar użytkownika
Suonko
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 509
Rejestracja: 4 lutego 05, 15:48
Lokalizacja: Gdynia

Re: Żegnam Was

Postautor: Suonko » 11 kwietnia 05, 10:31

Rama pisze:Ja nie mam zadnych zabezpieczen. Nie scanuje czesto HDD bo nie mam na to czasu. Nie mam tez znajomych ktorzy podsylaja mi wirusy....


Ja skanuję komp przy każdym uruchomieniu. Trwa to 3 minuty i nie czuję obciążenia z tego powodu.
Rama, nie trzeba mieć znajomych, którzy ślą wirusy. Wystarczy, że masz gdzieś podany w sieci swój e-mail i wirusy same Cię znajdą, podobnie jak spamiarze :lol:
Całe szczęście ja mam akurat antywira, który wyświetla mi informacje o atakach, dlatego uważam swój komp za dość bezpieczny. Ale czasami może się coś przemknąć. Zresztą każde logowanie w internecie jest potencjalnym zagrożeniem wirusami i spy-ami. Komputer najbezpieczniejszy to ten, który nie jest w sieci, co nie oznacza, że nie może zostać zarażony.
W tej chwili najbezpieczniej mieć albo linuxa, albo apple. Niestety czasami nie jest to możliwe ...

Inna sprawa to to, że moj wcześniejszy post nie był atakiem na Ciebie, tylko wyjaśnieniem sprawy wirusów i spy na kompie papcia, który stwierdził, że wirusy i spy na jego kompie są związane z tym forum - co jest zresztą wierutną bzdurą ...

Walnij pięścią w stół, to nożyce się odezwą :twisted:
Pozdrowienia - Suonko, Witek i Michalina oraz Zielone 112L

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Żegnam Was

Postautor: Rama » 11 kwietnia 05, 11:26

Ja tego nie odebralem jako mial by to byc atak na moja osobe......
Wytlumaczylem tylko to ze ja nie mam zadnych zabezpieczen na kompie i mam ok.
Ale teraz mi sie cos przypomnialo. Ja mam siec lokalna tak wiec mam inny adres IP na kompie niz serwer przez jaki sie lacze. Na serwerze napewno jakies zabezpieczenia sa....
Pozdrawiam Cie Sounko.

Awatar użytkownika
suncho
Ryba
Ryba
Posty: 141
Rejestracja: 31 maja 04, 14:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Żegnam Was

Postautor: suncho » 11 kwietnia 05, 12:16

Papcio.... o ile pisząc mojego posta o tym ze cala ta historie sobie zmysliles nie bylem pewny na 100% i napisalem "prawdopodobnie", to tym porzegnalnym, jakze niesmacznym i nieprzemyslanym postem utwierdziles mnie w przekonaniu iz mialem racje.

......Oby wiecej takie historie nie zdazaly sie na tym forum bo staje sie ono nieczytelne i przecietny poczatkujacy akwarysta wchodzac na forum w celu zasiegniecia jakiejs rady, zamiast przydatnych rzeczy widzi takie zamieszanie i napewno nie pomaga mu to w jego problemach i szukaniu odpowiedzi na konkretne zagadnienia.

Aigel, Elmo.... jesli mozna to proponuje usunac caly tamten temat i zapomniec o calej sprawie :)

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Żegnam Was

Postautor: ciosek » 11 kwietnia 05, 13:31

Hmm... papciu tak jak napisała suonko twój post jest niesmaczny. Najpierw tutaj oskarżasz o nas jakieś złodziejstwo jakby tutaj siedzieli sami "złodzieje pomysłów", (szczególnie że nikogo nie znasz "bliżej" niż ramy :)), węszysz jakieś Żydowsko-Masońskie spisku (p.s sorry jezeli kogos obrazilem) potem piszesz post "Żegnam was" z wielkim żalem i wyrzutami, myślisz że co, teraz wszyscy Cie beda przepraszać i rzucac sie na kolana??? WAŁA!

P.S 1, ja mam 32 konta (ktoś jest lepszy? ;))
P.S 2, mam nadzieje że tytuł twojego temat to prawda, bo po temacie z pokrywą i ocenianiu ludzi "ot tak" zniecheciłeś mnie do swojej osoby (Nienawidze takich osob)

KOÑCZ WAŚĂ†, WSTYDU OSZCZÊDŹ!

pozdrawiam tych prawdziwych i uczciwych

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Żegnam Was

Postautor: Dave » 11 kwietnia 05, 14:47

Jestem za usunieciem calego tego tematu. Takie klotnie i spory odstraszaja tylko potencjalnych przyszlych uzytownikow. Sam mowiles, ze pokrywa jest rewolucyjna, a zdjecia nie podasz, bo boisz sie, ze ja ktos sam zrobi. To bez sensu, mozesz mi podawac mnostwo zdjec najnowszego Geforce 4, ale ja i tak go nie zrobie, bo zdjecia nic nie mowi o zsadzie budowy i dzialania. Teraz za to, by sie wyzalic zakladasz ten bezsenswny temat. Po prostu osmieszyles sie chlopie! Moze nie raz mnie na tym forum obrazono, lub wytknieto bledy, ale czy ja sie zaraz obrazilem na wszystkich, czy zwalilem wszystko na swiatowe korporacje, Zydow, Arabow, kosmitow :wink: ?

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żegnam Was

Postautor: Elmo » 11 kwietnia 05, 15:27

Tiru riru... temat close... Michał zadecyduje czy go usunąc 8)

A dlaczego usuwac przecierz to Hyde Park ;] - Aigel

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości