Chcąc wrócić do swojego Hobby. Przeczytaj!

MKakwarysta
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 13 stycznia 11, 11:03
Lokalizacja: Tychy

Chcąc wrócić do swojego Hobby. Przeczytaj!

Postautor: MKakwarysta » 13 stycznia 11, 11:43

Nie wiem czy taki temat moge poryszać w tym dziale, jeżeli nie to bardzo przepraszam i prosze o umieszczenie go w innym.

Witam wszystkich akwarystów.
Chciał bym przedstawić krótką historie związaną z moją osoba oraz akwarystyka, otóż od młodych lat interesowała mnie akwarystyka. Zawsze w domu rodzinnym było akwarium, ogólnie mam zamiłowanie do tematów zoologicznych. Hodowałem rybki z różnych gatunków aż przyszedł czas na dyskowce. Zajmowałem się tym kilka lat rozwinąłem dość poważnie swoją hodowle tzn kilkanaście tyś litrów wody ok 20par rozrodczych. Ogólnie sprawia mi to wielką przyjemność jestem pasjonatem wszystkiego co się łączy z akwarystyka. Pewnego dnia przyszedł czas kiedy mój świat się przewrócił o 360 stopni, musiałem zrezygnować z dość poważnego hobby i wszystko co żyło ze mną w akwariach musiałem sprzedać. Nie było łatwo mi tego zrobić, teraz gdy przychodzę czasem do pomieszczenia gdzie mieściła sie hodowla, oglądam puste akwaria to aż mnie ściska w środku. Myślę że Ci co naprawdę czują że w ich życiu akwarystyka jest czymś ważnym to mnie zrozumią że po pewnym czasie brakuje tego bardzo. Przejdę do sedna sprawy, mianowicie ze względu na wykonywany zawód nie mam czasu na ponowne rozwinięcie hodowli samemu. Poszukuje osoby chętnej do pomocy/współpracy tzn miłośnika/zapaleńca akwarystyki interesuje mnie hodowla ryb z różnych gatunków. W chwili obecnej po wysprzedaży kilka lat temu dysponuje akwariami o łącznej pojemnosći 6tyś litró oraz osprzetem do nich. Jeżeli Jesteś osobą chętną, mającą choć trochę pojęcia o akwarystyce która dysponuje dużą ilością wolnego czasu zapraszam z zapoznaniem się ze mną, a na pewno stworzymy coś fajnego. Jestem z Tychów woj śląskie, oczywiście poszukuje osoby z bliskich mi rejonów, kontakt na pw, e-mail pózniej podam nr tel. Z poważaniem Marcin.

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości