Obrączki

Wates119
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 7 sierpnia 11, 04:15
Lokalizacja: Kraków

Obrączki

Postautor: Wates119 » 17 sierpnia 11, 01:53

Witam wszystkich. Wspólnie z żoną szukamy salonu lub sklepu jubilerskiego. Konkretnie szukamy obrączek. W sklepach, które odwiedziliśmy żadne nam się nie podobały. Może poradzicie nam salony, w których będzie z czego wybierać.

Kvasir
Ryba
Ryba
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 07, 22:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Obrączki

Postautor: Kvasir » 17 sierpnia 11, 06:20

W Częstochowie jest złotnik który ma ooogromny wybór, bardzo dobrze robi i jest tani. U niego obrączki kupujesz na całe życie, bo o aparcie, kruku itp. to nie można tego powiedzieć.

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: Obrączki

Postautor: polak.krk » 17 sierpnia 11, 10:04

A patrzyles u Weca? Ja chyba bede tam zamawial, plusem jest to, ze mozna dac swoje zloto i wtedy cena maleje.
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Awatar użytkownika
Franca81
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 451
Rejestracja: 2 lutego 05, 14:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obrączki

Postautor: Franca81 » 21 sierpnia 11, 15:24

Może macie trochę niepotrzebnego złota? Poszukajcie dobrego jubilera, który przetopi wasze niepotrzebne złoto i zrobi takie jakie wam się podobają. ;-)

telefonalarmowy
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 646
Rejestracja: 6 czerwca 11, 10:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Obrączki

Postautor: telefonalarmowy » 21 sierpnia 11, 15:34

Polecam tego jubilera http://www.marekmikickidesign.pl/produk ... e=obraczki

Naprawde dobre wyroby , lider na polskim i europejskim rynku . Na targach europejskich zajmuje wysokie miejsca .

Kvasir
Ryba
Ryba
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 07, 22:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Obrączki

Postautor: Kvasir » 21 sierpnia 11, 18:26

Kolega z gdynią to trochę pojechał, ale do częstochowy daleko nie macie. Na pewno będzie taniej, można dać swoje złoto w rozliczeniu, i wybór jest ogromny.

telefonalarmowy
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 646
Rejestracja: 6 czerwca 11, 10:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Obrączki

Postautor: telefonalarmowy » 21 sierpnia 11, 18:44

ten koles nie ma sklepu w gdyni tylko tysiace sklepow w polsce wystarczy zadzwonic i sie zapytac vdzie najblizszy

Naputaq635
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 6 sierpnia 11, 07:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Obrączki

Postautor: Naputaq635 » 22 sierpnia 11, 08:44

Polecam ci Firmę jubilerską ONYX . Mają duży wybór i ładne wzory. Ja kupiłem tam pierścionek zaręczynowy, żona była bardzo zadowolona bo bardzo jej się podobał. Polecam.
[url=http://www.weselapoznan.info/]Wesela Pozna

Rysica
Ryba
Ryba
Posty: 320
Rejestracja: 25 maja 11, 10:10
Lokalizacja: Warszawa-Pruszków

Re: Obrączki

Postautor: Rysica » 22 sierpnia 11, 16:34

my z mężem kupiliśmy obrączki w W.KRUK :) jesteśmy bardzo zadowoleni z nich :)
Było 120 L i 54 L, jest 240 L

Kvasir
Ryba
Ryba
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 07, 22:12
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Obrączki

Postautor: Kvasir » 23 sierpnia 11, 20:13

Rysica zgadzam się że Kruk ma piękne wyroby. Jednakowoż jest z nimi drobny problem, mianowicie są maksymalnie jak to możliwe odchudzone, znaczy o powiększeniu o 2-3 rozmiary, kilkukrotnym polerowaniu etc. można zapomnieć, a obrączka ma być jedna na całe życie więc takie rzeczy się przydadzą.

Rysica
Ryba
Ryba
Posty: 320
Rejestracja: 25 maja 11, 10:10
Lokalizacja: Warszawa-Pruszków

Re: Obrączki

Postautor: Rysica » 25 sierpnia 11, 19:52

Kvasir - to wszystko zależy od modelu. Ale my mieliśmy taką sytuację, że odebraliśmy obrączki i mężowi spadała! Widocznie miał spuchnięte palce jak mierzył. I za darmo zrobili nową, n dodatek w kilka dni (bo do ślubu były 2 tyg ;P) więc ja mam z nimi dobre oświadczenia. A jeszcze dostaliśmy prezent ślubny - dwie filiżanki firmowe, takie porządne i pozłacane, bardzo ładne :)
Było 120 L i 54 L, jest 240 L

agulec28
Ryba
Ryba
Posty: 234
Rejestracja: 25 maja 10, 14:48
Lokalizacja: Chocianów

Re: Obrączki

Postautor: agulec28 » 25 sierpnia 11, 20:35

Rysica pisze: Widocznie miał spuchnięte palce jak mierzył.

Albo jak mój z nerwów tak schudł że mu spadła trzy razy a znalazł ją tylko dwa ;-)
akwa 200L
dużo roślinek z promocji:)

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Obrączki

Postautor: osama » 26 sierpnia 11, 17:46

Rysica pisze:Widocznie miał spuchnięte palce jak mierzył.
Albo ze stresu biedak schudł :twisted:

Mi raz spadła obrączka z palca, na szczęście znalazłem zgubę w śniegu. Miałem kiedyś troszkę grubsze palce, gdy pracowałem więcej fizycznie. Teraz rączki się bardziej delikatne zrobiły, brak grubej skóry i odcisków i niestety mogę nosić tylko w ciepłe dni (niedzielne obiady u teściowej :ok: ), gdy palce są nieco grubsze.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: Obrączki

Postautor: polak.krk » 26 sierpnia 11, 17:55

Moj kolega zgubil na moich oczach obraczka na malcie nad morzen, tam gdzie blekitna laguna. Strzepywal wode z rak i strzepal wode razem z obraczka. Wpadla do piachu i juz nie znalazl. :/ Mimo, ze od razu zaczal szukac, ale nie wiem gdzie kupowal.
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Rysica
Ryba
Ryba
Posty: 320
Rejestracja: 25 maja 11, 10:10
Lokalizacja: Warszawa-Pruszków

Re: Obrączki

Postautor: Rysica » 27 sierpnia 11, 13:26

osama pisze:
Rysica pisze:Widocznie miał spuchnięte palce jak mierzył.
Albo ze stresu biedak schudł :twisted:
.


hahaha, dobre ;P
nie, nie schudł, bo by było widać po garniturze do ślubu ;P
ale on jest z zawodu kucharzem i jemu często palce puchną bo ma uczulenie na kwasy owocowe... No i akurat miał spuchnięte... I tak brał taką, która ledwo wchodziła wtedy, a później musiał zmniejszać... Teraz zakłada i tak tylko jak gdzieś wychodzimy, bo jak do pracy jedzie to nie zakłada, żeby nie zgubić (jak coś robi i ma tłuste ręce, to łatwo zgubić... ) no i żaden z kucharzy u nich nie pracuje z obrączką. Bo już pogubili :roll:

a ja noszę cały czas, w ogóle nie zdejmuję - raz zdjęłam na ok 3 m-ce - jak w szpitalu byłam w ciąży (3 ostatnie m-ce ciąży w szpitalu spędziłam... :sad: ) bo mogłam mieć cesarkę w każdym momencie i kazali mi się pozbyć biżuterii całej na wszelki wypadek. Dopiero w domu założyłam. Ale mi jej brakowało!
Było 120 L i 54 L, jest 240 L

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości