Rower z CAR Audio

Awatar użytkownika
michalzgierz198
Ryba
Ryba
Posty: 237
Rejestracja: 28 czerwca 09, 11:28
Lokalizacja: Zgierz
Kontaktowanie:

Rower z CAR Audio

Postautor: michalzgierz198 » 9 lutego 20, 14:04

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Od jakiegoś już czasu chodziło mi po głowie żeby zrobić coś nietypowego w Rowerze, i tak też się stało, jest to sposób również żeby przestać jeździć w słuchawkach gdyż minimalne ustawienie głośności w Radiu w zupełności wystarczy, do zrobienia takiego projektu konieczna jest kieszeń starego typu, no chyba że ktoś wie że z płyt korzystać nie będzie, w tym wypadku postawiłem również na muzykę z płyt, obecnie kieszenie tego typu są dostępne tylko na portalach aukcyjnych, Bateria posiada przetwornice 12 V, i pracuje niezależnie czy jest włączony napęd elektryczny czy też nie, do tego założyłem głośnik JBL, ładowany z tylnego portu USB na bieżąco, koniecznie trzeba użyć głośnika z wejściem AUX, gdyż radio nie ma wyjścia Bluetooth i bezprzewodowo się z nim nie połączy, przedni port USB zostawiłem wolny na podłączenie pendrive lub doładowania innego urządzenia, otwartą kwestią pozostaje podłączenie anteny można użyć zwykłej samoprzylepnej tylko wtedy sygnał będzie znacznie gorszej jakości, lub też nieco lepszą zainstalowaną na przykład na Bagażniku, odbiornik obsługuje DAB+, FM, AM, CD/DVD, AUX, USB, BT, :-)

Karas112
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 23 marca 20, 11:55

Re: Rower z CAR Audio

Postautor: Karas112 » 23 marca 20, 12:30

Drogi przyjacielu. Pragne ci przypomnieć iż to nie jest facebook tylko forum akwarystyczne ;D.
Więc może zamiast zapychać forum akwarystom swoim (zapewne) genialnym wynalazkiem może ogłosił byś masową produkcje radioroweru
oficjalnie na youtubie? ;)

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości