wymiana wystroju ;)

daroxo
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 9 listopada 05, 08:40
Lokalizacja: Suwałki

wymiana wystroju ;)

Postautor: daroxo » 10 sierpnia 06, 14:54

jak w temacie postanowiłem dziś wogóle przemeblować moją całą kałuże (300L) macie jakies fajowe pomusły .. mam korzenie,piaskowce,kokosy itp.... pozdrawiam forrr allll :)

Awatar użytkownika
august8
Ryba
Ryba
Posty: 270
Rejestracja: 1 czerwca 04, 11:33
Lokalizacja: Andrychów

Re: wymiana wystroju ;)

Postautor: august8 » 10 sierpnia 06, 15:01

pytanie co miałeś wcześniej, ja sam ostatnio zrobiłe przemeblowanie i to całkowite zrobiłem sobie SA coś w stylu czarnych wód :)
zerknij do działu nasze zbiorniki i oceń sam zresztą tu nasz link
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p=26924#26924
polecam ten wystrój.

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: wymiana wystroju ;)

Postautor: ciosek » 10 sierpnia 06, 15:03

hmm... z fajowych pomysłów to pozostaje mi tylko poradzic aby obsadzic korzenie anubiasem lub fajnymi mchami. Tak poza tym, to sam coś zaaranżuj, nie wiem, mi osobiscie się wydaje, że w tym najwieksza przyjemność... takim bycia swojego rodziaju "bogiem", ty decydujesz co gdzie ma stać w tym malutkim wodnym świecie. Urządź akwarium tak jak podpowiada Ci oko, gust i pewne wyczucie smaku :). Zresztą tak sie nie da... zaaranżować komuś akwa przez internet ;).

Umówmy się tak... zrób to po swojemu tak jak ty to widzisz... lub zrób cokolwiek (jeżeli tak koniecznie zależy Ci na tym aby urządził je ktoś za Ciebie) wrzuc fotki do działu "Nasze Zbiorniki" i wtedy bedziemy myslec ;). Poza tym 300 litrów daje juz spory potencjał :D

pozdrawiam

Awatar użytkownika
august8
Ryba
Ryba
Posty: 270
Rejestracja: 1 czerwca 04, 11:33
Lokalizacja: Andrychów

Re: wymiana wystroju ;)

Postautor: august8 » 10 sierpnia 06, 15:22

ciosek, masz racje zawsze najładniejsze akwa to jest to nad którym spędziło sie dobrych kilka dni, myśląc co i jak gdzie i po co. Wtedy cenisz swoją prace.
Ja bym sie kierował w styl amazonki ale co ty zrobisz co tobie sie podoba kto to wie :)
Jak coś wymyślisz to daj znać ciekaw jestem co stwożysz, bo każdy ma inną wizje swojego zbiornika :)

daroxo
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 9 listopada 05, 08:40
Lokalizacja: Suwałki

Re: wymiana wystroju ;)

Postautor: daroxo » 10 sierpnia 06, 16:07

.... dzięki wszystkim za rady, wskazówki .. itp nie mam aż tak bardzo aktualnej fotki ale...
docelowo zostają tylko skalary (takie malutkie w lewym rogu teraz są w wielkości dłoni ) i bocje oraz glonojadki, no i może kosiary ;) .. może wam sie wydaje że to jest kiepska osada na taki zbiorniczek .... ale mam już w pracy pyszczaczki w jeziorku 600 L !!! pare z nich (4) ma juz ponad 35cm.. ale nie oto mi chodziło ..... zaznaczam że to jest .. już nie aktualna fotka :) a oto link
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c0 ... 27234.html

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: wymiana wystroju ;)

Postautor: A-kara » 11 sierpnia 06, 10:24

Aj... A jak my mamy ci cos doradzic jak nie podajesz oswietlenia, parametrow wody... :wink: To wazne przy planowaniu aranzacji... 300l. Z tego mozesz (przy odpowiednim doswiadczeniu) zrobic niemalze wszytsko... Poczynajac od zwyklego golnego roslinniaka, na biotopowym, holenderskim, naturalnym... :) Wiec troche wiecej danych zbiornika ;)
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości