ostrzeżenie!!!

Awatar użytkownika
Bloody
Narybek
Narybek
Posty: 55
Rejestracja: 5 maja 07, 00:03

Re: ostrzeżenie!!!

Postautor: Bloody » 29 czerwca 07, 20:17

Jak masz dobrego antywira to dziury w IE są niegroźne, ale każdy informatyk ci potwierdzi ze przez IE wyłazi najwięcej syfów. Ja posługiwałem się firefoxem przez trzy miesiące nie mając żadnego antywira ani nawet włączonej zapory, gdy w końcu zachciało mi się zabezpieczyc kompa i przeskanować to okazało się że komp jest czysty. Żadnego wirusa.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 07, 03:15 przez Bloody, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ren-Ai
Ryba
Ryba
Posty: 435
Rejestracja: 28 stycznia 06, 16:28
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: ostrzeżenie!!!

Postautor: Ren-Ai » 29 czerwca 07, 20:20

A na tej stronie może jesteś automatycznie logowany (jeśli tam taka opcja jest dostępna) i na Twoje konto coś powłaziło? Radziłabym zmienić wina na xp i przeglądarkę na jakąkkolwiek, ale nie ie
za posty z początku 2006 r. nie biorę odpowiedzialności

piteri
Ryba
Ryba
Posty: 475
Rejestracja: 25 sierpnia 04, 08:25
Lokalizacja: Konin

Re: ostrzeżenie!!!

Postautor: piteri » 4 lipca 07, 15:30

A-kara pisze:
ala pisze:Nie nie miałem takiego komunikatu. Ekran zrobił się niebieski, i wyskoczył komunikat w rodzaju: "Wciśnij któryś z klawiszy aby kontynuować" Wcisnąłem spację i wrócił obraz, ale wyrzuciło mnie z Internetu


Czyli to nie Blaster, zreszta o ile dobrze pamietam na wina 98 nie działa. Kiedyś usłyszałam, że win 98 ma to do siebie, że czasem wyskakują własnie takie błędy. Ja też go miałam i to samo mi się robiło. Spróbuj zdefragmentować kompa.


Kolega nie koniecznie ma 98, Vista też jest wykrywana jako 98.
duuże mcharium w przygotowaniu...

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: ostrzeżenie!!!

Postautor: Dave » 5 lipca 07, 09:47

Dawniej, używając IE i antywirusa (jeśli mnie pamięc to myli ArcaVir) miałem kilka wirusów na miesiąc. Teraz używam opery i nie mam antywirusa i firewalla (tylko ten windowsowy) i od września nie miałem wirusa.

A co do tematu, to może twoj antywirus, ma zbyt czułe ustawienia, i samo autologowanie określa, jak coś niebezpiecznego.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości