Wybory do Sejmu RP 2007

Awatar użytkownika
headphones
Ryba
Ryba
Posty: 484
Rejestracja: 30 lipca 06, 20:08
Lokalizacja: Brzeg

Re: Wybory do Sejmu RP 2007

Postautor: headphones » 22 października 07, 17:12

Jeżeli godziny spędzone na komputerze zaczną mi się wliczać do emerytury, to może wtedy będę zadowolona z zwycięstwa PO.swoją drogą, ktoś kto nieznosi kaczek a wybiera kaczora Donalda...no ale ok. :mrgreen:
Para-moje, para-Twoje, onomatopeiczne, paranormalne, paranoje we dwoje.
Moje 60L i maleństwo.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory do Sejmu RP 2007

Postautor: Tomek83 » 22 października 07, 17:14

Najpierw dwa kaczory teraz następny kaczor D. :twisted: Można by pomyśleć, że kaczki do Polski zlatują się na zimę a ja myślałem, że jest na odwrót...Widocznie zwabia je ta gorąca atmosfera, którą ostatnio mamy... ;-)

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do Sejmu RP 2007

Postautor: kuba!!! » 22 października 07, 22:27

nie ma co gadac wymienilismy mala, gruba, chora psychicznie, glupia kaczke na nowy lepszy model.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wildtom
Ryba
Ryba
Posty: 291
Rejestracja: 31 lipca 04, 11:27
Lokalizacja: Ślonzok

Re: Wybory do Sejmu RP 2007

Postautor: Wildtom » 22 października 07, 23:39

jedna jeszcze zostala. i jak znam zycie bedzie zlosliwie vetowala wszystko jak leci wiec kazda uchwala bedzie 2 razy ladowala w sejmie. a pozniej PiS sie rozwrzeszczy ze PO sie guzdra z uchwalaniem :roll:

Awatar użytkownika
artur_89
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3735
Rejestracja: 15 lipca 06, 21:04
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Wybory do Sejmu RP 2007

Postautor: artur_89 » 23 października 07, 19:24

Fajnie, że PO wygrało, między innym zasługa największa się należy mojemu rocznikowi 89r. z którego prawie wszyscy głosowali na Platformę Obywatelską, i dlatego taka nadwyżka w głosujących, więc proszę o pokłony ;-) A tak na serio, to na razie nie ma co się podniecać :roll: bo nie wiadomo jak to będzie, oczywiście Ja i Wy jesteśmy dobrej myśli, ale co będzie czas pokażę, w tą drugą Irlandię, zbytnio nie wierzę, bo już za Wałęsy, Polską miała być drugim krajem "Kwitnącej Wiśni" :roll: . No ale wiemy jak to jest "obiecanki cacanki". Nooo ale jak nie Irlandia, to może Norwegia :mrgreen: Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory do Sejmu RP 2007

Postautor: Tomek83 » 23 października 07, 19:48

Będzie ta sama piszcząca bida co jest, co najwyżej lepiej opakowana, bo dobre wrażenie to największy atut kaczora D.

Rafal992
Narybek
Narybek
Posty: 63
Rejestracja: 7 lutego 07, 14:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory do Sejmu RP 2007

Postautor: Rafal992 » 25 października 07, 10:22

filmik daje do myślenia... :cons:
Wyjątkowo prymitywna propaganda trącą wręcz metodami rodem z pewnego państwa, którego nazwy przytaczać nie będę. Poza tym skończyła się kampania, już po wyborach. Dlatego link usunąłem i prosiłbym po pierwsze o komentarze powyborcze jeżeli już, a po drugie o głos osoby pełnoletnie(zgodnie z resztą z intencją Autora wyrażoną na wstępie tego tematu).
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 25 października 07, 21:48 przez Rafal992, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości