BŁĂŠDY

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

BŁĂŠDY

Postautor: Idzikowski » 5 czerwca 04, 16:09

Witam,

--->DO ADMINA<---

znalazłem kilka błędów w tłumaczeniu. Między innymi w skrzynce na Wiadomości Prywatne napisanie nowej wiadomości wiaże się z klikaniem na przycisk ze słowem Nouveau bodajże więc jak sie da to proszę o zmianę z Francuskiego na Polski. Takich błędów chyba widziałem 3 i wszystkie dotyczyły tego samego czyli były nazwy Francuskie. Jak znajde resztę to napiszę tutaj.


Jeszcze jedno...nie wiem jak u innych, ale u mnie po kliknięciu na czyjś nick w celu obejrzenia jego danych statysytcznych, daty przystąpienia itp itd czyli danych udostępnionych wszystkim na forum...wcale sie nie otwiera to tylko wrzuca mi danego NICKA do okienka do szybkich odpowiedzi jako pogrubiony napis. Chyba tak nie powinno być.

--->WSZYSCY<---
Jeżeli zauważycie te same lub inne błędy wpiszcie je tutaj także.

Awatar użytkownika
Adam
Ryba
Ryba
Posty: 111
Rejestracja: 20 maja 04, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Adam » 5 czerwca 04, 16:48

Jeżeli się kliknie na nicka w temacie w okienku z pozostałymi danymi i emblematem to otwiera sie okno wiadmosci, a jeżeli nacisnie sie na nicka w dziale tam gdzie są ostatni post itp. to otwiera się profil. Tak zaobserwowałem. Na innych forum chyba też jest podobnie.

Chciałem jeszcze dodać, chociaż już o tym było, czy nie da się czegoś zrobić z tą segregacją nowych postów bo ja wciąż mam wymieszane.

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Aigel » 5 czerwca 04, 17:15

Z segregacja to nie mam pojecia gdzie jest problem, u mnie jest ok, ale postaram sie dowiedziec co jest nie tak. Z tymi przyciskami, nie wszytskie sa przetlumaczone, ale panie Tomku jak masz czas mozesz zrobic taki buton z polskim napisem, napewno wymienie :wink:
Obrazek

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Idzikowski » 5 czerwca 04, 18:13

Gdybym umiał to bym zrobił, a nie sie prosił o cos kogos ... ale jako, że nie umiem czekam, aż to poprawisz :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Co do segregacji to u mnie jest z tym super. Wszystkie są zawsze u góry i jest OK.

Z tym klikaniem tak jest jak mowisz, ale własnie dobrze by było aby włączał sie profil danej osoby po kliknięciu na jej NICK przy jakimś poście, a nie jak jest teraz...

Ogólnie mówiąc nie są to błędy które w jakikolwiek sposób utrudniają życie tutaj, ale wart zauważyć co się da i poprawiać powolutku...

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: BŁĂŠDY

Postautor: ciosek » 7 czerwca 04, 21:03

JA również mam to z Nouveau i z tym klikaniem w nicki, z segregacją nie mam problemu... wprawdzie są to błędy, ale nie utrudniają życia tak jak tamte w starym forum

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: BŁĂŠDY

Postautor: BaT » 12 czerwca 04, 09:58

NOVEAU i pare dorbnych uchybień
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Tomekł » 16 listopada 04, 18:03

chciałem się zapytać dlaczego jak zakładam nowy temat to on znika :?: :?:

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Aigel » 16 listopada 04, 18:07

Jak to znika?
Masz info ze sie zalorzyl?
mozliwe ze temat zostal skasowany przez ktoregos z modow.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Hawk » 16 listopada 04, 19:59

Tomekł, chyba wiem o co chodzi .... 3 razy założyłeś topic o tematyce takiej jak temat "porfesjonalni sprzedawcy..." 3 razy... nawet PW ci wysłałem, że kasuje to bo to już jest...
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Tomekł » 16 listopada 04, 21:16

jeszcze jedno nigdzie niemoge znaleść mojego tematu humor akwarystyczny "sklepowy" ani mojej ankiety

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Hawk » 16 listopada 04, 21:40

Tomekł, Boże.... To jest właśnie to co usunąłem bo 3 razy założyłeś wątek o tematyce tej samej co TU . Wystarczyło poszukać na początku podobnego tematu... :) Ale ankiety tam żadnej nie widziałem może Locter usunął, albo ja zapomniałem. Ale zapewniam Cię nie usuwamy tematów i postów bez powodu...
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Locter » 16 listopada 04, 23:45

Zaprawdę powiadam wam - bezsensowne i powtarzające się tematy i ankiety, będą skrzętnie i sumiennie usuwane...

Tomekł, widocznie teraz padło na twoją ankietę, ale nie myśl, że usuwamy tylko twoje posty :wink: Ludzie nie raz pisza takie bzdury, że żal czytać :mrgreen:
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Tomekł » 17 listopada 04, 12:52

już wszystko zrozumiałem dzięki

Awatar użytkownika
NIEBO!
Narybek
Narybek
Posty: 56
Rejestracja: 3 października 04, 00:01
Lokalizacja: Poznań

Re: BŁĂŠDY

Postautor: NIEBO! » 17 listopada 04, 21:59

Witam 8)

Idzikowski pisze:znalazłem kilka błędów w tłumaczeniu. Między innymi w skrzynce na Wiadomości Prywatne napisanie nowej wiadomości wiaże się z klikaniem na przycisk ze słowem Nouveau bodajże więc jak sie da to proszę o zmianę z Francuskiego na Polski. Takich błędów chyba widziałem 3 i wszystkie dotyczyły tego samego czyli były nazwy Francuskie. Jak znajde resztę to napiszę tutaj....

Gdybym umiał to bym zrobił, a nie sie prosił o cos kogos ... ale jako, że nie umiem czekam, aż to poprawisz...

No to ja mam sprawę do ADMINISTRATORA odnoście tego zgłoszenia :). Bo ja umiem więc zrobiłem 8) Nie wiem komu to wysłać (MORDREATOR czy ADMIN czy jeszcze osoba trzecia :)), bo jeszcze niewiele mam tu prywatnych i bardziej zażyłych znajomości, a udzielam się na forum dosyć chętnie więc i w ten sposób mogę Wam pomóc i przyczynić się moim skromnym wkładem do poprawy:-) Powiedzcie tylko gdzie jeszcze są błedy itp które przyciski trzeba podmienić ... nie będe tu zamieszczał wszystkich wersji jakie można z tego zrobić. Proszę więc o kontakt odpowiednią osobę, a poniżej zamieszczam przykłady :-)
Czy przycisk ma być z wielkiej czy z małej litery? A moze jedna z tych wersji wystarczy?
Jak już się zdecydujecie można od razu zrobić zapisz obraz jako... i potem podmienić na serwerze 8)

Obrazek     Obrazek     Obrazek     Obrazek

Pozdrawiam serdecznie całą ekipę :-) Aha ... można też zrobić tło przycisku zamiast białego -przeźroczyste które będzie pasowało w każdej kolorystyce strony, ale nie wiem czy to potrzebne ...
Obrazek

Jeszcze raz Pozdro :)
NIEBO!™
54l - 12×Neon Inessa, Samiec Ramireza, 3×Kirysek albinos, 2×Otosek, 2×Kosiarka, 3×Krewetka Amano.
12l - Różne ślimole, oczlik i różne ziele 8)
250l - Marzenia zaczynają nabierać kształtów na schematach budowy

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: BŁĂŠDY

Postautor: Aigel » 17 listopada 04, 23:24

Dzieki serdeczne :ok:
Juz podmienione, jak ktos widzi gdzies bledy niech pisze :!:

Jeszcze raz serdeczne dzieki
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości