Gdzie płyty aluminiowe (profile) do budowy pokrywy akwa

Awatar użytkownika
Seraphim
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1745
Rejestracja: 26 listopada 07, 15:45
Lokalizacja: W-wa Wesoła

Gdzie płyty aluminiowe (profile) do budowy pokrywy akwa

Postautor: Seraphim » 17 stycznia 08, 13:48

Tak te spienione PVC do mnie nie przemawia, myślę by zrobić pokrywę z aluminum. Zastanawiam się albo nad płatami płaskimi albo nad profilami podobnymi do rozpłaszczonych "UU". Ciekaw jestem ile by taka pokrywa ważyła w porównaniu z PVC i jakieś namiary w Warszawie takich punktów,gdzie to mógłbym dostać.
Nothing runs like a Deere.

Awatar użytkownika
dadi321
Ryba
Ryba
Posty: 177
Rejestracja: 24 lutego 05, 23:29
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Gdzie płyty aluminiowe (profile) do budowy pokrywy akwa

Postautor: dadi321 » 4 lutego 08, 17:06

pokrywa taka jest dosyć lekka myślę że waży porównywalnie ze spienionym pvc , oczywiście dużo zależy od grubości blachy , problem leży w dużo trudniejszej obróbce no i w cenie ,taka pokrywa to spory wydatek za samą blachę płaciłem 5 lat temu ok 100 zł, u nas na Śląsku tego typu rzeczy kupuje się w sklepach metalowych czyli takich gdzie są wkręty ,nity , hydraulika itp (czyli szwarc, mydło i powidło ;), można oczywiście kupić też w sklepie typu castorama ale tam jest ok 50% drożej
360L z kominem 2Xhqi150W zwinniki , teczanka ,kosiarki,zbrojniki ,kiryski, barwniak czerwonobrzuchy
filtracja sump60l filtr wewnętrzny resun 3800L 2000l/h podłączony do filtra podżwirowego hagen PHkontroler lajon120 z regulacją temperatury

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości