skład kamieni w Warszawie

Awatar użytkownika
zipke
Ryba
Ryba
Posty: 159
Rejestracja: 19 października 04, 21:44
Lokalizacja: Łuków

skład kamieni w Warszawie

Postautor: zipke » 18 stycznia 05, 00:33

Poszukuje skladu kamieni w warszawie i okolicach .chodzi i mi o sklepy ogrodnicze lub sklady gdzie dostane kamienie takie jak: tuf wapienny, tufit , wapien drazony.
czy ktos zna dokladne adresy lub strony www takich sklepow :?:

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: skład kamieni w Warszawie

Postautor: Idzikowski » 19 stycznia 05, 08:17

Jeżeli chodzi o sklepy to tuff i drążone wapienie mają na ul.Radzymińskiej w sklepie Diskus-Zoo. Możesz się tam wybrać przeważnie mają trochę tego tylko ceny są niezłe. www.diskus-zoo.com.pl


Co do skladowist to takich kamieni jak tuff ten biały drążony nigdzie nie dostaniesz raczej. Zwykły wapień bezproblemu za Jankami kilka kilometrów w stronę Grójca jak się jedzie jest składowisko. Dobrze widoczne, byle jechać prosto, a to nic trudnego :ok: . Po lewej stronie będzie !


Ps. Jakbyś gdzieś znalazł ten tuff to daj namiary.
Ps2. Na allegro są teraz do kupienia wapienie filipińskie - ale cena zabija. Za mały kawałek 50zł. Trochę dużo jak na tak mały kamulec. W Diskus-Zoo kamienie 3 razy tej wielkości są po około 100zł/sztuka. Są też droższe jak potrzeba ci więckszych skałek.

Awatar użytkownika
zipke
Ryba
Ryba
Posty: 159
Rejestracja: 19 października 04, 21:44
Lokalizacja: Łuków

Re: skład kamieni w Warszawie

Postautor: zipke » 19 stycznia 05, 13:38

Idzikowski, wlasnie wiem nie interesuja mnie kamienie po 10-20 pln za kg bo to troche bezsens gdy wartosc kamienia przewyzsza wartosc ryby hehe a do duzego akwarium troche trzeba tego wzucic :)

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: skład kamieni w Warszawie

Postautor: Idzikowski » 19 stycznia 05, 13:46

zipke pisze:Idzikowskiwartosc kamienia przewyzsza wartosc ryby hehe a do duzego akwarium troche trzeba tego wzucic :)
- no, ale niestety jak się chce mieć ten tuff drążony ładny i jeszcze do dużego akwa no to norma, że dekoracja może przewyższyć cenę ryb. Niestety ten rodzaj co wybrałeś jest jednym z najdroższych dostępnych w naszych sklepach akwarystycznych.

Awatar użytkownika
zipke
Ryba
Ryba
Posty: 159
Rejestracja: 19 października 04, 21:44
Lokalizacja: Łuków

Re: skład kamieni w Warszawie

Postautor: zipke » 19 stycznia 05, 16:36

Dlatego trzeba szukac moze maja cos podobnego na skladach a slyszalem ze mozna dostac tylko no napewno nie bedzie taki ladny i wogole jak ze sklepu ale moze byc podobny :) pozatym nie wierze ze oni placa za to tyle kasy ;) musza na czyms nazucac marze :D

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: skład kamieni w Warszawie

Postautor: Aigel » 23 stycznia 05, 22:39

Nie wiem jak jest z tufem wapiennym, ale wiem ze za piaskowiec ktory uzylem w swoim akwa zaplacil bym majatek w sklepie akwarystycznym, a w skladzire ogrodniczym nic nie zaplacilem bo zabralem odpady (za mal kawalki do urzadzenia ogrodu), wiec tylko podziekowali mi za posprzatanie terenu. zipke, ja bym sie wstrzymal do wiosny jak skaldy ogrodnicze rusza i napewno cos znajdziesz za grosze.
Obrazek

Awatar użytkownika
zipke
Ryba
Ryba
Posty: 159
Rejestracja: 19 października 04, 21:44
Lokalizacja: Łuków

Re: skład kamieni w Warszawie

Postautor: zipke » 23 stycznia 05, 23:10

Aigel, tak tez i ja robie :) narazie nic nie ruszam w akwa czekam kilka miesiecy akurat trofy podrosna :) lub jak sie uda sprzedam zbiornik i wezme sie za wiekszy :)

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości