Bimbrownia JBL BioCO2 100

qad
Narybek
Narybek
Posty: 30
Rejestracja: 16 września 09, 08:20
Lokalizacja: Elbląg

Bimbrownia JBL BioCO2 100

Postautor: qad » 16 stycznia 11, 14:28

Witam serdecznie
Post adresowany do użytkowników obecnych bądź byłych zestawu z JBL-a BioCO2 100, czyli droższej bo firmowej "bimbrowni". Interesuje mnie konkretnie jak Wam się to sprawdzało, pomijając oczywiście koszta. Czy faktycznie nie ma z tym problemu i czy reakcja w butelce zachodzi bardzo gwałtownie?
Pozdrawiam

[ Dodano: 20 Styczeń 11, 16:58 ]
Nikt nie kupuje tak drogiego szuwaksu???? :D
To ja napiszę coś dla innych potencjalnych użytkowników. Faktycznie jest to taka droższa bimbrownia. Startowała mi dwa dni, ale ostatecznie zaczęła działać. Jako dyfuzora używam drabinki, gdyż tutaj widać ile bąbli idzie. Pracuje ładnie ,jednostajnie ,bez gwałtownych reakcji, 24/7. Na drabince bardzo ładnie widać jak rozpuszczają się bąbelki :)
Ot, i tyle
Pozdrawiam

[ Dodano: 3 Luty 11, 20:21 ]
To po raz kolejny sam coś napiszę :twisted: Bimbrownia działa już trzeci tydzień. Cały czas tak samo 1b/3-4 sec. Jeśli choć dociągnie do 4 pełnych tygodni, dla mnie bomba. 25zł raz w miesiącu to nie tragedia, a składnik "B" starcza ponoć na 5 razy. Zobaczymy
Pozdrawiam
112l prof :(
Oświetlenie Osram 2x15w 865+ 15w Osram Fluora
Filtr Tetra Ex700
Flora:orzech,wąkrotka,żabienice,kryptokoryny,mchy,wątrobowce,rośl.trawnikowe
Fauna:neon inessa,kirysek pigmejus,modrook Gertrudy,razbora Hengeli
Krewetki RC,Amano

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości