TETRATEC czy FLUVAL?

piotrek1979
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 1 czerwca 05, 14:05

TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: piotrek1979 » 14 czerwca 05, 18:26

mam akwarium 240l i zastanawiam się który filtr lepszy: czy tetratec ex 700 czy fluval 204.jedni sprzedawcy zachwalali tego a inni drugiego, poradżcie mi na jaki mam się zdecydowac

Awatar użytkownika
lukasz
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 798
Rejestracja: 28 stycznia 05, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: lukasz » 14 czerwca 05, 19:23

Oba te filtry są dobre.Ja tak osobiście polecam ci kupno filtra fluval 204.Napewno troszkę na nim zaoszczędzisz.Filtry tetry są wogóle srrasznie drogie:(
As águas de Ámérica do Sul são bonitas para mim e eu amo-o :).


CZAS PRZEBUDZENIA :) .

Awatar użytkownika
august8
Ryba
Ryba
Posty: 270
Rejestracja: 1 czerwca 04, 11:33
Lokalizacja: Andrychów

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: august8 » 14 czerwca 05, 19:45

a ja na twoim miejscu kupił bym Fluvala 304 bo 204 jest do max 200l o ile sie nie myle a lepiej mieć coś nadfiltracji
pozdr August

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: kuba!!! » 15 czerwca 05, 08:40

Witam.
Fluval jest firmą sprawdzoną i dobrą, tetra zas kubełki niedawno wypuscila na rynek polski
ale na innych rynkach kubelek ten zyskał pochlebne recenzje. Sposób wykonania filtra wygląda naprawde porządnie i estetycznie no i jest tańszy od fluval.

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
PPK
Narybek
Narybek
Posty: 88
Rejestracja: 31 lipca 05, 09:05
Lokalizacja: Lipno kuj- pomorskie

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: PPK » 20 sierpnia 05, 07:55

tetratec ex700 koszt 220zł. + 12zł. przesyłka. fluval 204 koszt 240zł. + 12zł. przesyłka. też zastanawiam się nad tetratec ex 700 i go kupie jak będzie kasa. filtr kup w necie będzie taniej. ja bym kupił na allegro bo taniej. najtańszy sklep internetowy z kubełkami jaki znalazłem to- rybarium.pl . z tego sklepu ogłaszają się też na allegro i wychodzi 20zł. taniej pozdrawiam.

DarekG
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 05, 18:03

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: DarekG » 26 sierpnia 05, 21:03

Pomyśl raczej o Fluvalu 304. Miałem go w takim zbiorniku i było ok. 204 może być za mały (zależy to oczywiście od obsady itp.).

Awatar użytkownika
akwakamas
Ryba
Ryba
Posty: 468
Rejestracja: 21 kwietnia 05, 20:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: akwakamas » 30 sierpnia 05, 11:17

Ja osobiście polecam FLUVALA, jest do niego bardzo dużo części zamiennych :!:


pozdrawiam :)
Wodne Światy...
To co uwielbiam...
To co kocham...

Awatar użytkownika
jacus
Ryba
Ryba
Posty: 302
Rejestracja: 24 marca 05, 16:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: jacus » 31 sierpnia 05, 09:44

Ja też uważam że filtry kubełkowe Fluvala są lepsze od Tetry!





Pozdrawiam
www.jacek.89.pl - Zapraszam!!!!



50l-gupiki,neonki,platki,otoski

25l- narybek gupika i platki,otoski

Awatar użytkownika
PPK
Narybek
Narybek
Posty: 88
Rejestracja: 31 lipca 05, 09:05
Lokalizacja: Lipno kuj- pomorskie

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: PPK » 31 sierpnia 05, 11:07

Wszyscy się wypowiadają, że fluval jest super a tak na prawde nie mają wiedzy o tetratecu. fluval jest awaryjny- z opinii posiadaczy, pękają łopatki wirnika przy starcie kubełka itp. a wirnik kosztuje 60zł? . tetra tec jest na razie super- z opinii posiadaczy.osobiście nie mam kubełka ale mam zamiar zakupić tetra tec ex700. zbieram wiedze o fluvalu i tetratecu od 2 miesięcy i opinie są podzielone. myśle, że po kilku latach użytkownicy tetry będą też bardzo zadowoleni ze swojego kubełka. filtr dopiero wyrabia sobie renomę. przypomne że tetratec istnieje na naszym rynku od niedawna i nie jest do końca sprawdzony ale jeśli bym miał wybierać między fluvalem a tetrą to wybieram tetre. pozdrowienia.

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: ciosek » 31 sierpnia 05, 12:51

Ja nie bede mowil który jest lepszy, z tego chociażby względu że nigdny tetrateca nie uzywalem. Powiem tylko że jestem bardzo zadowolony z mojego fluvalka 304. W ciagu roku raz mi zaczął troszkę rzęzić, ale poszedlem do sklepu, wymienilem na gwarancji wirnik... wszystko zajelo moze z 10 minut... zero problemów z gwarancją. Pracuje cicho i "kulturalnie", tj. daje spac w nocy. Naprawde jestem bardzo zadowolony.

Piotrek... kupisz co zechcesz... ale zastanów się nad wiekszym filtrem!!! bo te co kupujesz są na styk, lub moze nawet ciut za male.

P.S wlasnie odwiedzilem rybarium.pl... mowiac krótko.. bierz fluvala... dołóż 50 zl i weź fluvala 304 msf za 270 zl... bo po 1. to świetna cena po2. bedziesz mial wystarczającą nadfiltracje, i nie bedziesz musial sie wspomagac wewnetrznymi filtrami lub kaskadą.

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: TETRATEC czy FLUVAL?

Postautor: kuba!!! » 3 września 05, 10:15

Wszyscy się wypowiadają, że fluval jest super a tak na prawde nie mają wiedzy o tetratecu.

jak nie mam wiedzy to sie nie wypowiadam.
Tetra troche sie juz bawilem i wiem ze szybciej sie zapcha niz fluval.miedzy nimi jest taka roznica jak fluval do eheim

pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości