Oświetlenie do 180l Panoramiczne

Dennyboi
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 19, 06:13

Oświetlenie do 180l Panoramiczne

Postautor: Dennyboi » 23 sierpnia 19, 06:37

Witam

Poczytałem sobie tematy na temat oświetlenia ,lecz dalej nie wiem co za bardzo zrobić.Musiałem zmodyfikować moją pokrywę ze względu na to ,że była zgnita od wewnątrz,nie nadawała się już do użytku.Pokleiłem to i wygląda w miarę dobrze.I teraz pytanie jakie mogę dać oświetlenie ,znajomi mi mówią żebym sobie dał belkę z power ledami,lecz mi osobiście nie podoba się bez pokrywy.Czy jestem w stanie kupić te power ledy i zamontować do pokrywy?

Wymiary akwarium
100cm dł
50cm szer
40cm wys

zdjęcie pokrywy

https://imgur.com/a/kStgjwY

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: Oświetlenie do 180l Panoramiczne

Postautor: Hunter » 23 sierpnia 19, 12:42

Czy jestem w stanie kupić te power ledy i zamontować do pokrywy?

Jeśli poszukasz byłbyś w stanie dokupić power ledy zamknięte hermetycznie w plastikowych przeźroczystych rurkach. Problem w tym, że to zakup "na chwilę". Power ledy grzeją się i potrzebują dobrego odprowadzania ciepła, a szczelnie zamknięte w rurce szybko się wypalają. Dlatego power ledy spotykane są raczej w belkach, zapewnia to dobrą cyrkulację powietrza (mniejsza wilgoć) i dobre odprowadzanie ciepła górą.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości