Fluval 2 plus

joker
Narybek
Narybek
Posty: 20
Rejestracja: 30 sierpnia 05, 01:02

Fluval 2 plus

Postautor: joker » 3 kwietnia 06, 09:33

siemkas!w najbliższym czasie planuję kupno filtra wewnętrznego i przymierzam się do fluvala 2 plus.mam akwa 45l.prosiłbym aby w odpowiedziach na ten temat była zawarta szczegółowa i fachowa porada,taka która mogłaby mnie zachęcić do kupna tego sprzętu.nie pogardze też propozycjami jak chodzi o inny sprzęt.z góry dzienx!pozdro!!!

Awatar użytkownika
Suonko
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 509
Rejestracja: 4 lutego 05, 15:48
Lokalizacja: Gdynia

Re: Fluval 2 plus

Postautor: Suonko » 4 kwietnia 06, 16:11

Osobiście odradzam tą serię. Miałam Fluvala 3plus i nie byłam zadowolona. Moim zdaniem źle zbiera wodę i nienajlepiej filtruje. Większość wody była pobierana przez mocowanie obudowy i tym samym woda przepływała zbyt krótko przez gąbki.
Pozdrowienia - Suonko, Witek i Michalina oraz Zielone 112L

joker
Narybek
Narybek
Posty: 20
Rejestracja: 30 sierpnia 05, 01:02

Re: Fluval 2 plus

Postautor: joker » 6 kwietnia 06, 13:02

dzięki suonko za odpowiedź!jakbyś mogła jeszcze poradzić mi,co w takim razie mógłbym kupić do mojego akwa 45l.tak do 100zł.pozdro!

Awatar użytkownika
Suonko
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 509
Rejestracja: 4 lutego 05, 15:48
Lokalizacja: Gdynia

Re: Fluval 2 plus

Postautor: Suonko » 6 kwietnia 06, 14:09

Innych niestety nie testowałam. Ale ta nowa seria AquaShut wydaje się bardzo przyzwoita. Do maluśkiego akwa u znajomych wstawiłam właśnie AquaShut i sprawuje się bardzo dobrze od ponad pół roku.
Pozdrowienia - Suonko, Witek i Michalina oraz Zielone 112L

joker
Narybek
Narybek
Posty: 20
Rejestracja: 30 sierpnia 05, 01:02

Re: Fluval 2 plus

Postautor: joker » 6 kwietnia 06, 21:55

dzienx suonko!jeszcze się popytam w sklepach zoo,ale twoja zdanie napewno bede brał pod uwage :D

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości