Lampka LED świecąca od dołu

Yeti16
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 1 października 22, 16:03

Lampka LED świecąca od dołu

Postautor: Yeti16 » 25 września 23, 13:43

Witam, jestem na etapie zmiany swojego 35l na 60l. Mam pomysł na takie dodatkowe nocne "oświetlenie" Mianowicie. Mam kilka fajnych, dość wąskich ciemnych kamyków i planuję z nich zrobić coś na wzór małej jaskini z otwartą górą. kamyki będą dość ciasno ułożone. Wewnątrz planuję umieścić kamień napowietrzający i właśnie myślałem o jakimś światełku. Lampkę chciałem wmontować w podłoże żeby rzucała światło na bąbelki. bardzo pożądana barka ciepła biała.

Chciałbym żeby światło nie było mocne, a jedynie taka łuna i mam problem z dobraniem sprzętu. Znalazłem Jebao EL1, która ma 1W. Niby mało, ale ludzie piszą, że "słaba, ale do oczka ok". Oczko jak wiadomo ma dużo większy litrarz, a ja nie chcę oświetlać tylko rzucić łunę w nocy żeby delikatnie rozświetlić.

Rozwiązania bateryjne nie wchodzą w grę. Przewód nie musi być długi, wystarczy 1,5m. Im cieplejsza biel tym lepiej.

Proszę o pomoc.

jurkin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 598
Rejestracja: 11 stycznia 15, 21:07
Lokalizacja: Gródek

Re: Lampka LED świecąca od dołu

Postautor: jurkin » 26 września 23, 05:35


meso
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwietnia 23, 17:38

Re: Lampka LED świecąca od dołu

Postautor: meso » 23 grudnia 23, 20:22

hej, i jak w końcu rozwiązałeś swój problem? bo widzę że nikt nic konkretnego nie doradził... a chętnie się też dowiem czegoś więcej bo sam mam zagwostkę

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości