male prętniki(pilne)

damian120
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 04, 17:15

male prętniki(pilne)

Postautor: damian120 » 23 listopada 04, 17:17

Kupilem do 25lakw.3prętniki(2samiczki i samca)
już na drugi dzień zrobil gniazdo jednak niezauwazylem w nim jajeczek wienc bylem przekonany ze nic z tego niewyjdzie.Gniazdo zniklo tak wienc myślalem że sie nieudalo minelo ok 4dni i dzisiaj zauważylem w akwarium male o dziwo samiec je jadl wienc wylowilem go i samiczki.Prosze doradźcie mi jak dalej postepować.Czym je karmić?jak wyhodować pierwotniaki?musze dodać że w akwarium niema filtra(jedynie brzeczyk)a na dnie zrobila sie już spora warstwa kup a ja niemoge wy,ienic wody bo niechce wciagnac malych.Prosze o jak najszybszą pomoc i rady za informacje serdecznie dziękuje pozdro

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: male prętniki(pilne)

Postautor: Tomekł » 23 listopada 04, 17:38

musisz kupić filtr gąbkowy zaopatrzyć się w grzałkę z termostatem w google wpisz akwarystyczna książka kucharska a na aqua wiadomościach jest artykuł o prętnikach

Awatar użytkownika
lukas
Ryba
Ryba
Posty: 176
Rejestracja: 17 października 04, 19:45
Lokalizacja: Łódź

Re: male prętniki(pilne)

Postautor: lukas » 23 listopada 04, 17:58

Ja jak miałem małe pielęgniceto poprostuzdjąłem z filtra obódowę od gąbki i już ;)
Pierwotniaki wychodujesz stawiając małe akwa lubsłoik na oknie i same ci się wychodują aczkolwiek nie w pięć minut :lol:
Pozdro
reaktywacja 100 l

Awatar użytkownika
artn
Ikra
Ikra
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 04, 08:15
Lokalizacja: Radom

Re: male prętniki(pilne)

Postautor: artn » 24 listopada 04, 09:23

na początku śmiało możesz karmić zawiesina z żółtka i pyłkiem z granulatu(minimalne ilości a czesto) jak podrosna dawaj solowca.

Wróć do „Azja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości