Sprawa z bojownikiem i akwa ogólnym

Awatar użytkownika
gimof
Narybek
Narybek
Posty: 66
Rejestracja: 29 sierpnia 04, 15:15
Lokalizacja: Poznań

Sprawa z bojownikiem i akwa ogólnym

Postautor: gimof » 11 grudnia 04, 12:05

Siemka wiara. Z tą sprawą myśle juz od miesiąca. Niemam gdzie ulokowac kolejnego akwarium nawet 20 l. Bojownika trzmam póki co w kuli ale widze że jest jakiś osowiały i wogle to tą kule nie idzie wyczyścić żadnej grzałki dac itd. ogólnie do dupy są kule teraz sie o tym przekonałem. ;/ (szkoda że teraz) Obok mam akwa około 100 l mam tam:
3 mieczyki, 3 danio malabarskie, jedno gurami chyba marmurkowe, 2 danio, kilka kirysów ok. 5 i 4 takie średnie black molly i teraz pomózcie mi mam wrzucić tego bojownika do tego akwa czy co robić pomózcie !!!! :|
120 l niezłej jazdy, 20 litrów kurdupli :)

Gość

Re: Sprawa z bojownikiem i akwa ogólnym

Postautor: Gość » 11 grudnia 04, 12:33

JA nie widze problemu , moj bojus (ktory zdechł niedawno , mial 3 lata) nigdy nikogo w akwarium nie zaatakował , zadnej rybie tez nie szczeliło do głowy zeby chodzby skubnac jego płetwy, mozesz spokojnie sprobowac to zalezy wszystko od nastawienia twoich ryb. Musisz tylko uwaznie przez jakis czas opserwowac czy wszystko gra , bo całkiem mozliwe ,ze bojownik bedzie gonił inne ryby lub one beda go skubac. Zycze powodzenia

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Sprawa z bojownikiem i akwa ogólnym

Postautor: Tomekł » 11 grudnia 04, 12:40

jasne ze go tam umieść raczej rzadna rybka niepowinna go obgryzać
Moje akwaria:
72l - Kuchenne rewolucje
27l - Gupikowo
25l - Krewetkowe wzgórze
200l - Ameryka Centralna

Gość

Re: Sprawa z bojownikiem i akwa ogólnym

Postautor: Gość » 11 grudnia 04, 13:13

dzięki chłopaki można na was liczyc myśle ze jutro bede przerzucał :] Napisze czy sie przyjął ;]

Awatar użytkownika
gimof
Narybek
Narybek
Posty: 66
Rejestracja: 29 sierpnia 04, 15:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprawa z bojownikiem i akwa ogólnym

Postautor: gimof » 12 grudnia 04, 13:30

:D bojownik co prawda jest troche prześladowny przez gurami i balck molly ale myśle ze to taki poczatek, akilmatyzacja itd . dzieki zarady ludziska teraz wiem do cxzego wykorzystac kkule zawsze bede miał cukierki !!!! :ok:
120 l niezłej jazdy, 20 litrów kurdupli :)

Wróć do „Azja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości