agresywny bojownik

Awatar użytkownika
Ren-Ai
Ryba
Ryba
Posty: 435
Rejestracja: 28 stycznia 06, 16:28
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: agresywny bojownik

Postautor: Ren-Ai » 29 grudnia 06, 10:18

Więc to jeszcze gorszy saadyzm. Ten gram wody, który mają w kubkach.... [bojowniki]. A welonka, to już ... ech. Do prawidłowego życia potrzebuje ok. 50 l..
za posty z początku 2006 r. nie biorę odpowiedzialności

Awatar użytkownika
Filip01
Ryba
Ryba
Posty: 208
Rejestracja: 28 listopada 06, 18:03
Lokalizacja: Piła

Re: agresywny bojownik

Postautor: Filip01 » 29 grudnia 06, 11:44

grzesiek3410 pisze:Dlaczego sadyzm??...w sklepach sa trzymane w bardzo małych pojemnikach i żyja. A lepsza taka kula niz pojemniki w sklepie.

Żyją bo nie mogą popełnić samobójstwa, żyją, ale co to za życie...
Jakby ciebie zamknęli w 2 metrowym pokoju i nie wypuszczali do innych pokoi w miaszkaniu. Zastanów się
Errare humanum est...

Karola(Arakis)
Narybek
Narybek
Posty: 74
Rejestracja: 27 listopada 06, 17:28
Lokalizacja: Bielsko

Re: agresywny bojownik

Postautor: Karola(Arakis) » 1 stycznia 07, 18:45

to ze tak byly trzymane w sklepie nie znaczy ze to wzor do nasladowania. A ja mialam bojusia ktosy był tak łagodny i milusi i nigdy nikogo nawet nie pogonił. Mieszkał sobie w 100l =) z innymi. A w sklepie był w kubeczku ! od czego mial skrzywienie kregosłupa, ( :x straszne) i wcale nie wpadłam na pomysł trzymania go w kubku ,bo w sklepie tez byl tak trzymany....

Dawca
Narybek
Narybek
Posty: 60
Rejestracja: 19 października 06, 23:36
Lokalizacja: Neu Salz (Oder)

Re: agresywny bojownik

Postautor: Dawca » 9 stycznia 07, 02:51

W moim doświadczeniu z bojownikami było prawie jednakowe, bojowniki z kubeczka to dzik mały al'a szatan, goni za rybami - to ryba terytorialna...jak pielęgnica.

Pamiętam pierwszego bojownika, był z kubeczka, dokupiłem mu molinezje...gonił nawet to tygodnie trwały...wypadł w nocy z akwa i wysuszył się:(...pewnepo dnia trafiłem na niebieskiego z kubka - wrzuciłem go do akwa i od razu zadomowił się, nie puszył, i do dzis mam go w akwa 60L i jest szczęśliwy :)

Jak macie okazje to kupujcie bojownika który jest w akwarium z innymi rybami, gdy jestem w mieścinie u dziouchy to zazwyczaj widze bojowniki z innymi rybami w zbiorniku.

Niekiedy ubolewam że to nie jest stadna ryba...akwarium byłoby piekne :(

P.S. Nie bez powodu ta ryba ma nazwe "BOJOWNIK"
A tak jakoś...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości