Problemy z bojownikiem!

Ewa Gasperowicz
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 23 listopada 06, 12:22
Lokalizacja: Poznan

Problemy z bojownikiem!

Postautor: Ewa Gasperowicz » 24 listopada 06, 12:24

Witajcie milosnicy Azji! Mam bojownika w akwarium 10l. Zauwazylam, ze kiedy dostaje za duzo jedzenia, np. dwa razy dziennie, to potem sam obgryza sobie ogon!!! Na poczatku myslalam, ze jes chory, ale pewnego dnia zobaczylam jak zatacz ciasne kolko i nagle chaps ogon! :shock: Robie mu wtedy glodowke 1 dzien, ogon mu odrasta. Teraz karmie go co 2 dni i jest ok. :? Czy ktos z Was tez cos takiego zauwazyl??? Pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
kodex
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 2 grudnia 06, 11:25
Lokalizacja: z Warszawy

Re: Problemy z bojownikiem!

Postautor: kodex » 2 grudnia 06, 11:34

Cześć Ewa.
Powiem ci że nie zdażało mi się jeszcze coś takiego u mojego bojownika aż do dzisiejszego ranka.
Spał troche długo i rano moja siostra zauważyła, że pozbył się sporej części ogona, ale jak zobaczyłem twój post troche się uspokoiłem.
Zastanawiałem się czy coś mu jest i w zasadzie staram się go nie karmić za dużo, ale objaw jest taki sam, z tym że on tak już od wczoraj z tym ogonem pływa. :/
Dzis jak zobaczyłem że go przegłodziłaś to mojemu odłowiłem część żarcia a jutro nic nie dostanie... albo mu odrośnie ogonek albo... :/
Nie widziałem osobiście jak on to sobie zrobił, ale żyje sam więc nie było innego osobnika który by go pogryzł.

Ewa Gasperowicz
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 23 listopada 06, 12:22
Lokalizacja: Poznan

Re: Problemy z bojownikiem!

Postautor: Ewa Gasperowicz » 4 grudnia 06, 10:52

Czesc! Mnie tez pociesza fakt, ze nie tylko moj bojek tak sie zachowuje. Co do ogona, to przy rzadszym karmieniu odrasta calkowicie. Nadal tylko nie wiem, dlaczego to robi? Powodzenia! :)

Pablo23
Ryba
Ryba
Posty: 221
Rejestracja: 22 stycznia 07, 10:57
Lokalizacja: Tychy

Re: Problemy z bojownikiem!

Postautor: Pablo23 » 26 stycznia 07, 08:37

Witam Was:0 mnie się takie coś też zdarzało ale powiem szczerze, że go nie głodziłem!!:) dobrałem mu natomiast samiczkę i trochę się uspokoił bo zajął się czymś innym!! Jest jeszcze jeden sposób - ptrzystawcie mu lusterko do zbiornika tak, żeby widzial swoje odbicie. Przez moment będzie pływal jak szalony bo widzi drugiego samca, ale przy okazji będzie pięknie ubarwiony, odrosną mu płetwy i zostawi swój ogon w spokoju. powodzenia :wink:

Wróć do „Azja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości