52,5 L- obsada

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
3promile
Ryba
Ryba
Posty: 225
Rejestracja: 30 maja 09, 15:35
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 52,5 L- obsada

Postautor: 3promile » 18 sierpnia 09, 09:44

osama pisze:
miniaszka pisze:podczas tarła ramirezy wybiły mi wszystkie pandy :sad:
Miałaś jakieś rozwścieczone okazy. Z reguły podczas tarła ramirezy nie zajmują większego obszaru niż 30x30cm, należy tylko dbać o to, aby tarło odbywało się z jednej strony akwarium. Ponadto, kiryski są znacznie szybsze od ramirezek, jak to możliwe, że zostały zamęczone?


Mój pan ramirez podczas tarła ostrzygł na krótko 7 niewinnych skalarów, po czym padł. Chyba z wycieńczenia. Drugi pan ramirez z kolei sprawia wrażenie, jakby był miłośnikiem skalarów i razbor Hengela. Te ryby są nieobliczalne.

miniaszka
Ryba
Ryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 stycznia 09, 15:23

Re: 52,5 L- obsada

Postautor: miniaszka » 18 sierpnia 09, 11:04

osama pisze:
miniaszka pisze:podczas tarła ramirezy wybiły mi wszystkie pandy :sad:
Miałaś jakieś rozwścieczone okazy. Z reguły podczas tarła ramirezy nie zajmują większego obszaru niż 30x30cm, należy tylko dbać o to, aby tarło odbywało się z jednej strony akwarium. Ponadto, kiryski są znacznie szybsze od ramirezek, jak to możliwe, że zostały zamęczone?


Osama ta reguła odnosiła się tylko do samca, natomiast samica pływała po całym akwarium atakując wszystko co jej wpadło pod pyszczek... nawet samca potrafiła poturbować :)
Zresztą gdzieś założyłam temat o jej agresywności :)

Takie właśnie baby są w tych czasach :D

haha :lol: - wypraszam sobie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 09, 11:12 przez miniaszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości