pielęgnice a rośliny

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
wildlife
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 16 stycznia 11, 20:05

pielęgnice a rośliny

Postautor: wildlife » 2 marca 12, 20:42

czy zna ktoś inne pielegnice niż akara z maroni i pielegnica skosnoprega do akwarium roslinnego. mam zbiornik 300 litrow i dobieram obsade do delikatnych roslin. Dodam,ze zalezy mi na wiekszych rybach. dzieki

adam17123
Ryba
Ryba
Posty: 356
Rejestracja: 6 marca 12, 13:52

Re: pielęgnice a rośliny

Postautor: adam17123 » 11 marca 12, 22:27

Witam! jeżeli jeszcze aktualne to polecam papuzie u mnie trochę się męczyłem,ale wbrew wszystkim opiniom dałem radę!co do delikatnych roślin to żadnych szans,ale wszystko co ma korzenie przeżyje.Tak wygląda moje po przycieńciu.
http://www.fotosik.pl/pok...7f17d3f2cd.html

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: pielęgnice a rośliny

Postautor: polak.krk » 11 marca 12, 22:36

Nie polecam papuzich. To sa bardzo biedne rybki. :(
Rosliny i tak moga niszczyc.
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Awatar użytkownika
zdzislaw
Ryba
Ryba
Posty: 130
Rejestracja: 19 grudnia 10, 09:44
Lokalizacja: Rzeszów

Re: pielęgnice a rośliny

Postautor: zdzislaw » 13 marca 12, 08:58

wildlife pisze:inne pielegnice niż akara z maroni i pielegnica skosnoprega do akwarium roslinnego

Tak! Skalary. Mogą nawet być w towarzystwie z C.Maronii (mam Maronii i roslinki) i Pielegnicy Skośnopręgiej, która zaspokojone pokarmem roslinnym, spiruliną powinny uszanować rośliny.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Doody
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1673
Rejestracja: 3 marca 09, 12:45
Lokalizacja: Kępno

Re: pielęgnice a rośliny

Postautor: Doody » 13 marca 12, 09:28

zdzislaw pisze:Tak! Skalary. Mogą nawet być w towarzystwie z C.Maronii (mam Maronii i roslinki) i Pielegnicy Skośnopręgiej, która zaspokojone pokarmem roslinnym, spiruliną powinny uszanować rośliny.

Jak najbardziej zgadzam się ze Zdzisławem.
Dowodem może być strona kolegi Kocana1
www.akwa-mania.mud.pl/
Nawet opisane jest czym karmić skalary w wątku o zbiorniku 330l
440l - Roślinne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości