Różnorodna obsada 25l

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
tashika
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 16 lutego 06, 19:18
Lokalizacja: Warszawa

Różnorodna obsada 25l

Postautor: tashika » 16 lutego 06, 19:32

Witam
Jestem na tym forum nowa... i chciała bym spytać, jak kumacie i ładnie obsadzić akwarium 25x25x40cm = 25l. Z tego co czytałam na forum to malutki zbiornik na różnorodną obsadę, ale chciała bym spróbować... myślałam o 3 gatunkach rybek jakichś fajnych kolorowych (mogą być malutkie :) w sumie to chyba nawet powinny takie być) bez ekipy czyszczącej... i co sadzicie o dodatkowej "roli" w tej Obsadzie, jakiegoś małego raczka i/lub krewetki... (bo mnie chłopak o te świństwa męczy)... proszę o łagodne (bez ochrzanu) odpowiedzi gdyż dopiero się uczę i nie chce rybkom robić krzywdy, a jedynie mieć śliczne akwarium, a mam problemy z miejscem :)
Dzięki z góry :)
A.

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Różnorodna obsada 25l

Postautor: Tomekł » 16 lutego 06, 22:12

hmm, dobze ze pytasz w sprawie takiedo małego akwa, więc do tak małego akwa najbardziej pasowały by krewetki, i moze mógł by zmieścić się tam jakis bojowniczek, ale pamietaj, po zamonowaniu filtra i grzalki niewiele zostanie miejsca dla twoich podopiecznych.
Moje akwaria:
72l - Kuchenne rewolucje
27l - Gupikowo
25l - Krewetkowe wzgórze
200l - Ameryka Centralna

Awatar użytkownika
Saiqpat
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 04, 23:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Różnorodna obsada 25l

Postautor: Saiqpat » 17 lutego 06, 00:07

Do takiego baniaka to raczej raczki beda za duze. Natomiast krewetka jak najbardziej. Proponuje krewetki karlowate:)
www.akwaria.pl/forum
Zapraszam na forum o krewetach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości