Obsada 100-128l

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Brevoo
Ikra
Ikra
Posty: 4
Rejestracja: 17 listopada 17, 16:42

Obsada 100-128l

Postautor: Brevoo » 3 grudnia 17, 18:16

Witam, chciałbym zapytać was jaką obsadę mógłbym zrobić do akwarium o pojemnosci 100-128l. Może na początku powiem, że kiedyś miałem akwarium 250l, ale zlikwidowałem a teraz chcialbym powrócić do hobby. Ale mimo wsyzstko jestem początkującym :/ Chciałbym też wspomnieć jakie rybki mi się podobają wizualnie może to wam troche pomoże w stworzeniu mi obsady (oczywiscie nie kazdy gatunek, który wymienie musi sie znaleźć, bo wiadomo roze ryby potrzebuja rozne warunki) a wiec: skalary,gurami,pielęgniczka ramireza, kirysek, brzanka sumatrzańska, bocja wspaniała. Głównie są to większe rybki więc jestem swiadomy, że pewnie nie będą mogły one razem ze sobą być jestem też otwarty na np mniejsze gatunki typu gupików,molie czy mieczyki. Więc jestem ciekaw czy uda sie nam stworzyć obsadę dla mnie :) Z góry dziękuję za odpowiedzi

barttsw
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 8988
Rejestracja: 4 maja 15, 11:44
Lokalizacja: BLACK WATER AQUARIUM

Re: Obsada 100-128l

Postautor: barttsw » 3 grudnia 17, 18:23

Brevoo pisze:pielęgniczka ramireza, kirysek, brzanka sumatrzańska

wymiarowo tylko te ,ale tu trzeba znac parametry by cos dobrac oraz chociasz podstawowe info o zbiorniku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości