Obsada 200l akwarium?

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Jawortm23
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 22 czerwca 19, 18:14

Obsada 200l akwarium?

Postautor: Jawortm23 » 22 czerwca 19, 18:20

Cześć wszystkim mam problem ponieważ w mojej rodzinie zawsze w akwarium mniejszych bo 140l panował lekki chaos nadeszła chwila w ktorym po remoncie pokoju kupiłem sobie 200l akwarium zawsze chciałem mieć sporą ławice neonow Innesa, akwarium bedzie zapełniane stopniowo akcesoria juz mam czekam na półkę ale tutaj pytanie jakie rybki wraz z neonami aby ladnie to wyglądało oraz ile ryb maksymalnie moge wpuścić do takiego zbiornika? Pytam bo we wczesniejszych był miszmasz odpadają gupiki byly u nas zawsze i mam ich dość fajnie zeby byly to piękne rybki z ciekawą barwą pozdrawiam oraz rybki ogolnie dostepne daleko do profesjonalnych sklepow z duża osadą :)

jurkin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 597
Rejestracja: 11 stycznia 15, 21:07
Lokalizacja: Gródek

Re: Obsada 200l akwarium?

Postautor: jurkin » 22 czerwca 19, 23:33

Może zrób jedno gatunkowe z samimi neonami, ewentualnie na dno stadko nie dużych kiryskuw.
Simulans jest ładniejszy :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości