Obsada do 360 litrów

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
timitu
Narybek
Narybek
Posty: 20
Rejestracja: 3 czerwca 18, 07:57

Obsada do 360 litrów

Postautor: timitu » 5 lutego 21, 14:05

Będę zmuszony opróżnić akwarium, nową obsadę jaką chcę mieć to 25-30 brzanek sumatrzańskich i 8-10 sztuk bocji mysich.
Parametry oczywiście dopasowane do rybek będą. Filtr to uniknąć 750 ( mata japońska pierwszy koszyk, reszta to ława wymieszana z pumeksem ogrodowym i ceramiką). Chciałbym podłoże 15l ziemi wymieszanej z 15l torfu 3 litrami węgla aktywnego i 2-3 litrami lawy. Warstwa zewnętrzna to piasek kwarcowy 0.8-1 mam a część żwir 1-3 mm Oświetlenie to dwie belki LED, 11 700 lumenów biała i 7 499 RGB, akwarium nawożone + co 2. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Wymiary tanka to 120x50x60 (wysokość)


P.s. proszę nie krzyczeć, mam drutowany nadgarstek i mocno utrudnione korzystanie z komputera

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości