Warunki hodowli molinezji... :(

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
kruk1992
Narybek
Narybek
Posty: 30
Rejestracja: 9 czerwca 06, 21:24

Warunki hodowli molinezji... :(

Postautor: kruk1992 » 21 czerwca 06, 19:58

czy molinezja (ta łaciata) jest rzeczywiscie trudna w hodowli?? bo wszędzie jest napisane cos innego :( w jednej książce jest napisane, ze nadaje się dla poczatkujacych a w innej, ze jest dosc trudna w hodowli. co wy o tym myslicie??

aha i czy koniecznie musze dosypywac soli do akwa z nimi?? czy jesli tak to nie zaszkodzi to gupikom i kiryskom, nie mowiac o ampularii i żabce szponiastej :cry:

Awatar użytkownika
paranormalny
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 14 maja 06, 11:45
Lokalizacja: Chocznia/ k.Wadowic

Re: Warunki hodowli molinezji... :(

Postautor: paranormalny » 21 czerwca 06, 20:06

Molinezje są dosyć łatwe w chodowli i nie potrzebyją soli by żyć. U mnie w akwa rozmnazają się bardzo szybko i myśle że nie powinny Ci sprawic kłopotu w chodowli. A tak wogóle jakie masz akwarium?

kruk1992
Narybek
Narybek
Posty: 30
Rejestracja: 9 czerwca 06, 21:24

Re: Warunki hodowli molinezji... :(

Postautor: kruk1992 » 21 czerwca 06, 20:08

paranormalny pisze:Molinezje są dosyć łatwe w chodowli i nie potrzebyją soli by żyć. U mnie w akwa rozmnazają się bardzo szybko i myśle że nie powinny Ci sprawic kłopotu w chodowli. A tak wogóle jakie masz akwarium?


dosyc male... :oops: 20 l ale mam zamiar kupic tylko 3 . tylko prosze nie mow mi ze akwa za male :cry:

Awatar użytkownika
paranormalny
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 14 maja 06, 11:45
Lokalizacja: Chocznia/ k.Wadowic

Re: Warunki hodowli molinezji... :(

Postautor: paranormalny » 21 czerwca 06, 20:15

Ale właśnie to ci powiem...Dla molinezji to dużo za mało potrzebuje min. 50-60l akwarium. Może jakieś inne ryby?

kruk1992
Narybek
Narybek
Posty: 30
Rejestracja: 9 czerwca 06, 21:24

Re: Warunki hodowli molinezji... :(

Postautor: kruk1992 » 21 czerwca 06, 20:18

no to mi powiedziales ... :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
sylwia14
Ryba
Ryba
Posty: 233
Rejestracja: 12 sierpnia 05, 11:40
Lokalizacja: Gorlice

Re: Warunki hodowli molinezji... :(

Postautor: sylwia14 » 22 czerwca 06, 15:06

też hoduje molinezje i uważam że sa bardzo łatwe w hodowli (wiele razy udało mi sie je rozmnozyć i wychować :D ) no ale zgadzam się z paranormalnym że twoje akwarium jest zdecydowanie za małe dla molinezji. To sa srednie rybki więc potrzebują większego akwarium
45l aqua sarny [teraz nowe fotki!!] ---> http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p=31838#31838 --->wypowiadajcie się ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości