Neonki + ??

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Rosetta Stoned
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 5 czerwca 06, 20:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Neonki + ??

Postautor: Rosetta Stoned » 29 lipca 06, 21:02

Mam 25-litrowe akwa, a w środku dwie krewetki karłowate, glonojada i dwa neony Inessa (było 6, ale zostaly zjedzone przez bojowniki). Co moge dołozyc jeszcze? Myslalam nad Razborą Espei, Pielęgniczka Ramireza albo Kakadu. Czy te rybki sie nadaja do wspolnego pływania w jednym akwa?

kruk1992
Narybek
Narybek
Posty: 30
Rejestracja: 9 czerwca 06, 21:24

Re: Neonki + ??

Postautor: kruk1992 » 31 lipca 06, 20:23

ja na twoim miejscu dokupilbym conajmniej 5-6 neonow bo neony sa stadne, czyli min. 7-8 sztuk. i bedzie wszystko :D

Awatar użytkownika
headphones
Ryba
Ryba
Posty: 484
Rejestracja: 30 lipca 06, 20:08
Lokalizacja: Brzeg

Re: Neonki + ??

Postautor: headphones » 31 lipca 06, 21:12

Ja radzę oddać bojownika i dokupić same neony zeby było ich małe stadko...Pielęgniczki oraz razbory odradzam ze względu na to, że 25L to za mało.Nie ma co kombinować, takie akwarium będzie ładne chodź nie powiem, że orginalne :) lepiej więcej zainwestować w rośliny i dekoracje.

Awatar użytkownika
kamila
Ryba
Ryba
Posty: 314
Rejestracja: 17 września 04, 12:29
Lokalizacja: Stockholm

Re: Neonki + ??

Postautor: kamila » 2 sierpnia 06, 21:28

ja tez mam akwa 25 l i trzymam tam 3 krewetki amano i parke gupikow endlera.polecam ten zestaw.
twoj "glonojad" to zapewne zbrojnik niebieski.stanowczo za duzy do takiego malego akwa.zamiast niego lepiej byloby dac otoski.jak mozesz to daj zdjecie swojego akwa.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości