25l gupikarium

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Jerry
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 06, 23:16

25l gupikarium

Postautor: Jerry » 17 sierpnia 06, 23:19

Czy w 25 litrowym akwarium można trzymać haremik gupika i stadko kirysków?

Awatar użytkownika
august8
Ryba
Ryba
Posty: 270
Rejestracja: 1 czerwca 04, 11:33
Lokalizacja: Andrychów

Re: 25l gupikarium

Postautor: august8 » 18 sierpnia 06, 16:37

nie polecam w teak małym akwarium trzymać gupików, czemu ?
Poznieważ jest to rybka żyworodna która bardzo szybko se rozmnaża i wkrótce akwa będzie przerybione.

Awatar użytkownika
Ren-Ai
Ryba
Ryba
Posty: 435
Rejestracja: 28 stycznia 06, 16:28
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: 25l gupikarium

Postautor: Ren-Ai » 22 sierpnia 06, 11:15

gupiiki bardzo szzybko i chetnie sie rozmnazaja, mozliwe ze po paru tygodniach bedziesz mial scisk w akwarium, wiec nie polecam
za posty z początku 2006 r. nie biorę odpowiedzialności

Awatar użytkownika
MikA
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 16 sierpnia 06, 13:58
Lokalizacja: Leszno

Re: 25l gupikarium

Postautor: MikA » 22 sierpnia 06, 12:56

To prawda. Pamiętam że jak raz założyłem akwarium i wpuściłem rybki w tym Głupiki to po dwóch dniach miałem już ok. 30 młodych :shock: jako poczotkujący wtedy byłem strasznie ździwony jak to uczyniły ale i też szczęsliwy że mogłem wychodowa własne rybki :lol: Dlatego na tak małe akwa również odradzam wybór Głupików.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tetra
Ryba
Ryba
Posty: 444
Rejestracja: 14 maja 05, 21:35

Re: 25l gupikarium

Postautor: tetra » 22 sierpnia 06, 18:10

MikA pisze:To prawda. Pamiętam że jak raz założyłem akwarium i wpuściłem rybki w tym Głupiki to po dwóch dniach miałem już ok. 30 młodych :shock: jako poczotkujący wtedy byłem strasznie ździwony jak to uczyniły ale i też szczęsliwy że mogłem wychodowa własne rybki :lol: Dlatego na tak małe akwa również odradzam wybór Głupików.


Yyyyyy, a co to są za rybki te głupiki ? Popracuj również nad pisownią.

Powracając do tematu:
do tak małego akwarium można wpuścić same samce gupika, ok. 3 sztuki (będzie bardzo kolorowo i nie będą się rozmnażać) oraz małe kiryski panda, też ze 3 sztuki (należy pamiętać że są stadne). Będzie w sam raz, do tego dobra filtracja, grzałka (w zależności od temperatury otoczenia), oświetlenie i dużo roślinek. Ja sama w 25 litrowym akwarium hoduję krewetki Red Cherry, tyle że też się szybko rozmnażają :wink: .
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MikA
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 16 sierpnia 06, 13:58
Lokalizacja: Leszno

Re: 25l gupikarium

Postautor: MikA » 22 sierpnia 06, 22:12

Za pewne wszyscy się zorientowali o jakie ryby chodzi no ale zawsze zdarzy się wyjątek :wink: A jeśli ja mam popracowac to widzę, że popracujemy razem :lol:

Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości