Piskorki!!!

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Sylwester_71
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 30 stycznia 07, 10:48
Lokalizacja: Oleśnica

Piskorki!!!

Postautor: Sylwester_71 » 15 lutego 07, 19:09

Kupiłem sobie 2 piskorki (cierniooczki Kuhla) i zauważyłem, że zniknął, wczoraj (14.02) kupiłem sobie nowa rybkę, wieczoram patrzę są na drugi dzien jest tylko jeden! Co się mogło stac uciekł?
Sylwester_71

zeberek
Ryba
Ryba
Posty: 172
Rejestracja: 6 stycznia 07, 21:33

Re: Piskorki!!!

Postautor: zeberek » 15 lutego 07, 19:16

no to popatrz uważnie w podłożu piskorki jak i równiez węgorzyki tak robią ze tylko wystają im główki, te rybki są katywne w nocy

Awatar użytkownika
Suonko
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 509
Rejestracja: 4 lutego 05, 15:48
Lokalizacja: Gdynia

Re: Piskorki!!!

Postautor: Suonko » 16 lutego 07, 09:15

Ja mam piskorki od około roku i widzę zazwyczaj tylko jednego i to też niezbyt często :twisted: Taka ich natura, jak tak będziesz dokupywał, to zrobisz sobie akwa piskorkowe ;)
Pozdrowienia - Suonko, Witek i Michalina oraz Zielone 112L

Awatar użytkownika
Martina
Ryba
Ryba
Posty: 240
Rejestracja: 30 września 06, 11:41
Lokalizacja: z Księżyca...

Re: Piskorki!!!

Postautor: Martina » 16 lutego 07, 20:21

właśnie, dokupisz, dokupisz, a tu pewnego dnia wieczorem Ci się setki piskorków pojawią (mi też tak się chowały, ale nie panikowałam, tylko się denerwowałam, bo często im zdjęcia chciałam robić a one sie chowały) :lol: :lol:
Poszukuję limek czarnobrzuchych i żyrardynek metalicznych. Jeśli ktoś wie, gdzie można je kupić, widział je w jakimś sklepie, niech napisze mi e-maila. Mój e-mail: martina.85@onet.eu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości