Nie mogę się zdecydować. 240L

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Ewelinka13
Ikra
Ikra
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwietnia 07, 15:48

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: Ewelinka13 » 14 kwietnia 07, 21:00

pocałuj mnie w dupe jak gówno poczuj się!! bo ja z całego serca pierdole cię!! chuj mnie to obchdzi ze dostane ostrzerzenie idź nakarm rybki tylko czyms porzadnym a nie pleśnią jak co roku :(:(:(:(... MADA FAKA ...Stupid Tomek...

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: Tomek83 » 14 kwietnia 07, 21:01

pocałuj mnie w dupe jak gówno poczuj się!! bo ja z całego serca pierdole cię!! chuj mnie to obchdzi ze dostane ostrzerzenie idź nakarm rybki tylko czyms porzadnym a nie pleśnią jak co roku SadSadSadSad... MADA FAKA ...Stupid Tomek...
Proszę moderatora o bana.
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 07, 21:07 przez Tomek83, łącznie zmieniany 3 razy.

Ewelinka13
Ikra
Ikra
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwietnia 07, 15:48

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: Ewelinka13 » 14 kwietnia 07, 21:02

Pterol pisze:Witam.
Zamieżam kupić akwa 240l i nie wiem jak je obsadzić.
Pierwsza opcja jest taka:
1 skalar
2 gurami
2 sumy claris (czy jakoś tak)
4 inne sumy
1 glonojad ok 20cm

Dróga opcja:
2 sumy claris
4 inne sumy
1 glonojad ok 20cm
2 pielęgnica cytrynowa (parka)
i może jeszcze p. zebra

Proszę pomóżcie mi zdecydować i zaproponujcie jakie jeszcze inne ryby pasują do podanych wyżej opcji. Z góry dzięki.



zresztą to ja bym dała do 240l same skalary ,... jak byus mial dobre warunki to moze by złozyly ikre :D

skalar
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwietnia 07, 07:32

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: skalar » 14 kwietnia 07, 22:31

tomek23,wiem że to nie do tego tematu ale musze to napisać:
Niepodoba mi się to że prowokujesz innych do takich postów , jak można napisać że się ktoś nie zna na rybach skoro nawet sie go niezna od tej strony,myśle że wszystko co piszesz jest z ksiązek , a nie zawsze w ksziążkach jest prawda , bo liczy się też doświadczenie, i nie prowokuj bo zauważyłem że lubisz pisać głupie docinki np to że napisałem komuś że skalary są zadowolone... , a ty napisałeś że mi niby machają na przywitanie , i czy to nie jest głupie??? jak ty coś napiszesz to ja ci głupich docinek nie daje, więc zastanów się co piszesz bo jak ja miałbym dawać ostrzeżenie to dał bym go tobie :zly:

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: Tomek83 » 14 kwietnia 07, 22:42

skalar pisze:tomek23,wiem że to nie do tego tematu ale musze to napisać:
Niepodoba mi się to że prowokujesz innych do takich postów , jak można napisać że się ktoś nie zna na rybach skoro nawet sie go niezna od tej strony,myśle że wszystko co piszesz jest z ksiązek , a nie zawsze w ksziążkach jest prawda , bo liczy się też doświadczenie, i nie prowokuj bo zauważyłem że lubisz pisać głupie docinki np to że napisałem komuś że skalary są zadowolone... , a ty napisałeś że mi niby machają na przywitanie , i czy to nie jest głupie??? jak ty coś napiszesz to ja ci głupich docinek nie daje, więc zastanów się co piszesz

Wiesz co Ci powiem nie wtrącaj się to po pierwsze. Po drugie chyba nie doczytałeś kto tu się nieodpowiednio zachowuje...Po trzecie co Ty jej tak bronisz?? Czy to nie dziwne, że tak się wzajemnie tłumaczycie...
skalar pisze:więc zastanów się co piszesz

To raczej Ty się zastanów...
skalar pisze:bo jak ja miałbym dawać ostrzeżenie to dał bym go tobie

Ale nie dajesz, a widać, że nie czytałeś regulaminu, więc może poczytaj, będziesz wiedział za co można dostać ostrzeżenie.

skalar
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwietnia 07, 07:32

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: skalar » 14 kwietnia 07, 22:49

Po 1: jak byś chciał wiedzieć to jestem spokojny :) , po 2: wiem co jest w regulaminie ,po 3: przed napisaniem zastanawiam sie,
po twojich odpowiedziach stwierdzam że niemugłbyś być jasnowidzem :lol:

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: Tomek83 » 14 kwietnia 07, 22:54

I w cale do tego nie pretenduję, a teraz mam już dosyć dalszej bezowocnej dyskusji, więc ją kończę, resztę pozostawiam Moderatorom...

skalar
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwietnia 07, 07:32

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: skalar » 14 kwietnia 07, 22:56

ja też chętnie skończe rozmowe :)

Awatar użytkownika
Shizu
Narybek
Narybek
Posty: 58
Rejestracja: 21 marca 07, 10:52
Lokalizacja: Oława

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: Shizu » 15 kwietnia 07, 12:40

skalar ale Tomek23, ma racje bo gdzie do 112 l 8 skalarów ... :shock: a poza tym jak sie nei posiada wystarczającej wiedzy na tematy ktore sa tutaj poruszanie to raczej sie nie udziela ....


8 SKALARÓW W 112 L :shock: :shock:
54l. Para Barwniaków czerwonobrzuchych + stadko młodych

240 w trakcie ... :)

skalar
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwietnia 07, 07:32

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: skalar » 15 kwietnia 07, 12:58

możliwe ale ja nikomu głupio nie docinam i oto mi tu chodzi!!!

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: A-kara » 15 kwietnia 07, 14:38

tomek23,wiem że to nie do tego tematu ale musze to napisać:
Niepodoba mi się to że prowokujesz innych do takich postów , jak można napisać że się ktoś nie zna na rybach skoro nawet sie go niezna od tej strony,myśle że wszystko co piszesz jest z ksiązek , a nie zawsze w ksziążkach jest prawda , bo liczy się też doświadczenie, i nie prowokuj bo zauważyłem że lubisz pisać głupie docinki np to że napisałem komuś że skalary są zadowolone... , a ty napisałeś że mi niby machają na przywitanie , i czy to nie jest głupie??? jak ty coś napiszesz to ja ci głupich docinek nie daje, więc zastanów się co piszesz bo jak ja miałbym dawać ostrzeżenie to dał bym go tobie zly


Czepiasz się jego? A może chcesz mnie? :) To ciekawe, że do moderatora nikt nie podskoczy, a do normalnych użytkowników to juz sie czepiaja i są mega wulgarni, niewychowani, chamscy . Zanim ja zostałam moderatorem, było tak samo.. Przykład? Powyżej...
skalar pisze:zastanów się co piszesz bo jak ja miałbym dawać ostrzeżenie to dał bym go tobie zly

Uważaj, bo nie ty jesteś tu moderatorem :)

skalar, co chcesz osiagnąc :)? Twoja wypowiedz nie ma najmniejszego sensu. W NICZYM nie masz racji. Rzucasz sie jak pies na mieso i to nie wiadomo po co.
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
kamlot
Ryba
Ryba
Posty: 132
Rejestracja: 5 kwietnia 07, 09:22
Lokalizacja: Toruń

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: kamlot » 15 kwietnia 07, 20:31

No może wroćmy do tematu zamist się tu kłucić. Skalary to proponuję 2 lub 4. Osobiscie bardzo lubię neony :) i wrzuciłbym tam kilka.
AKWARIUM 54 litry

skalar
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwietnia 07, 07:32

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: skalar » 16 kwietnia 07, 15:11

skalar, co chcesz osiagnąc ? Twoja wypowiedz nie ma najmniejszego sensu. W NICZYM nie masz racji. Rzucasz sie jak pies na mieso i to nie wiadomo po co


A-kara chyba nie zauważasz co tomek 23 pisze do innych jak sie poda swoją propozycje w jakimś temacie, odpisuje jakieś głupie docinki które wcale nie są potrzebne , oto mi chodzi aby nikomu nie docinał bo to mnie wkurza


Nie jestem tu po to aby się kłucić!!!
tylko jeśli coś źle napisze to prosze mi wytłumaczyć spokojnie a nie docinać :) [/b]

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: Tomek83 » 16 kwietnia 07, 16:38

Ja nikomu nic "nie docinam" krawcem nie jestem :wink: . Piszę swoje opinie by innym pomóc, większość to docenia albo przynajmniej wysłucha ale niektórzy uważają, że już posiedli całą akwarystyczną wiedzę świata i się wymądrzają pisząc głupoty i innych wprowadzają w błąd. Ja dzielę się tylko tym co wiem, a i tak jeszcze bardzo wielu rzeczy nie wiem, i taką lekcję pokory zalecam również innym akwarystom, szczególnie początkującym. I jak takiej osobie zwróci się uwagę to jeszcze się dziwi czemu, przecież ona ma rację...A ja w tedy tracę już cierpliwość, by po raz setny pisać to samo. Więc po pierwsze zanim mi coś zarzucisz to 3 razy się zastanów, po drugie nie wykłócaj się jeśli nie masz racji, kilka osób Ci mówi, że się mylisz a Ty dalej swoje. A jak Cię coś wkurza to zawsze możesz poszukać innego forum...Jakbyś nie zauważył ja Ci nie ubliżyłem niczym ani razu...Chyba nie dostrzegasz jeszcze różnicy pomiędzy tym co obraźliwe a ironią...

[ Dodano: 2007-04-16, 18:10 ]
skalar pisze:kłucić!!!

I może popracuj nad ortografią, szczególnie jeżeli coś podkreślasz kolorem czerwonym...

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie mogę się zdecydować. 240L

Postautor: A-kara » 17 kwietnia 07, 00:14

<żuje ze znudzeniem pasztecika z kaszą i mięsem>
Tomek23 pisze:A-kara chyba nie zauważasz co tomek 23 pisze do innych jak sie poda swoją propozycje w jakimś temacie, odpisuje jakieś głupie docinki które wcale nie są potrzebne , oto mi chodzi aby nikomu nie docinał bo to mnie wkurza

Chyba zauważam. No a może powinnam zmienic okulary, chociaż te wydają mi sie nadal całkiem niezłe . <odgryza następny kęs pasztecika>
Nadal nie rozumiem intencji twojej nagonki na Tomka, tym bardziej, że to on ma racje :] NO i to fakt jak sie pisze coś po raz setny, a ktoś jeszcze zaczyna sie o to rzucac to niestety szlag trafia, ano i humor sie tym samym wyostrza no i cięta riposta, jak mi. <zjada do końca pasztecika>
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości