ampularia

zeberek
Ryba
Ryba
Posty: 172
Rejestracja: 6 stycznia 07, 21:33

ampularia

Postautor: zeberek » 6 kwietnia 08, 18:07

dzis zauważyłem malutkie ampularie, a na pokrywie kokon. Co robic to moj pierwszy raz z małymi ampułkami. Mam w tym akwarium jeszcze 4 mieczyki i 2 molinezje,nie zrobią im nic?

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: ampularia

Postautor: Tomek83 » 6 kwietnia 08, 18:10

Jeśli ktoś komuś coś zrobi to raczej ryby ślimakom, a nie na odwrót choć i to mało prawdopodobne. Pamiętaj, że małe ampularie są bardzo żarłoczne i bez zapewnienia im dużych ilości pokarmu zjedzą Ci rośliny.

zeberek
Ryba
Ryba
Posty: 172
Rejestracja: 6 stycznia 07, 21:33

Re: ampularia

Postautor: zeberek » 6 kwietnia 08, 21:22

chyba chodziło mi o to czy ryby im nic nie zrobią a nie na odtwót tak cięzko zroozumieć tekt? chodzi mi o to czy je oddzielic?

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: ampularia

Postautor: Tomek83 » 6 kwietnia 08, 21:37

zeberek pisze:chyba chodziło mi o to czy ryby im nic nie zrobią a nie na odtwót tak cięzko zroozumieć tekt?

Wiem o co Ci chodziło, jednak z Twojej wypowiedzi nie wynikało jasno, kto komu ma zagrażać. Widzę, że Ty masz problemy z poprawną pisownią, więc może nad tym popracuj, bo już miałeś kilka razy zwracaną na to uwagę.
zeberek pisze:chodzi mi o to czy je oddzielic?

Zrób jak chcesz, w akwarium ogólnym też się odchowają tylko, że kosztem roślin. Lepiej odchować je w osobnym zbiorniku.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości