To wylinka czy martwa krewetka

Żabka
Narybek
Narybek
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwietnia 10, 09:12
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: To wylinka czy martwa krewetka

Postautor: Żabka » 10 kwietnia 10, 10:14

na 100 % wylinka. Moje zaby też tak miały :ok: :!: :!: :!:
Kulą mówimy NIE!!!
Kocham płazy i fiszee.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: To wylinka czy martwa krewetka

Postautor: Tomek83 » 10 kwietnia 10, 10:16

Przestań pisać głupoty :!: Żaby nie przechodzą wylinki, bo nie mają pancerzyka, bo nie są skorupiakami tylko płazami! Zanim coś napiszesz przemyśl 100 razy.

dziurex
Ryba
Ryba
Posty: 159
Rejestracja: 2 listopada 07, 23:04
Lokalizacja: Gdynia

Re: To wylinka czy martwa krewetka

Postautor: dziurex » 4 maja 10, 08:31

Tomek83 pisze:Przestań pisać głupoty :!: Żaby nie przechodzą wylinki, bo nie mają pancerzyka, bo nie są skorupiakami tylko płazami! Zanim coś napiszesz przemyśl 100 razy.


To Ty Tomek83 nie pisz głupot bo się wymądrzasz na każdy temat.Na przykład Karlik szponiasty przechodzi wylinkę. Nie zrzuca pancerzyka tylko skórę (konkretnie wielowarstwowy naskórek) , ale także określa się to wylinką (czyli to co zostaje po zrzuceniu) lub linieniem (jako proces który przechodzą). Następnym razem proponuję trochę pokory do wiedzy na temat na który nie ma się większego pojecia bo ja na tematy o których nic nie wiem, albo wiem mało w ogóle się nie wypowiadam.

Kadav
Moderator
Moderator
Posty: 1824
Rejestracja: 29 kwietnia 09, 13:27
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: To wylinka czy martwa krewetka

Postautor: Kadav » 4 maja 10, 08:54

Panowie stop :!: To jest forum akwarystyczne. Prywatne sprawy proszę załatwiać poprzez pw lub komunikatar.

Temat zamykam. Jeśli ktokolwiek chce dopisać coś konkretnego do tego tematu proszę napisać do któregoś z moderatorów z prośbą o otwarcie tematu.
lecimy od zera :)
PeIHa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości