Co to, jak się pozbyć i czy są niebezpieczne - robaki w akwarium kraba

KrabRocky
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 22 grudnia 20, 20:14

Co to, jak się pozbyć i czy są niebezpieczne - robaki w akwarium kraba

Postautor: KrabRocky » 15 maja 21, 12:20

Już od dłuższego czasu mam nieproszonych gości w akwarium. Nie widzę, aby "atakowały" mojego kraba, akwarium MUSI mieć wymienianą wodę przynajmniej 25% raz w tyg, aby nie było ich nadmiar (zarówno ilość, jak i wielkość), przetrwały zmianę akwarium... Ograniczałam karmienie kraba, ale to jedynie odciągnęło to w czasie. Szukałam informacji na temat robaków, ale nigdzie nie widziałam odpowiedniego opisu. Są to małe (1cm), ruchliwe, brązowe "niteczki", które głównie pływają w wodzie, ale gdy jest ich więcej osiadają na szybie. Czytałam, że zawinięcie wołowego mięsa w gazę i wsadzenie w kąt coś da, ale wolałam tutaj skonsultować :)
Krab mieszka sam, jeden termometr, jedna grzałka, jeden filtr, jeden podest, akwarium 50l (20l wody)
Link do filmiku na Dysku Google: https://drive.google.com/file/d/1FZ6UeI ... p=drivesdk

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: Co to, jak się pozbyć i czy są niebezpieczne - robaki w akwarium kraba

Postautor: Hunter » 19 maja 21, 19:41

Niestety nie da się wejść w podany link, ponieważ Google prosi o uprawnienia.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości