Neon Czerwony- przeźroczysta narośl

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
Asgaard
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 6 lutego 11, 13:18

Neon Czerwony- przeźroczysta narośl

Postautor: Asgaard » 6 lutego 11, 13:25

Witam, na wstępie napisze iż parametry, wymiary itp. mojego zbiornika tutaj akurat na nic się zdadzą. Dzisiaj zakupiłem 25 sztuk neona czerwonego. Po wpuszczeniu do akwarium i dokładnej obserwacji zauważyłem na jednym niepokojącą (chyba) narośl. Narośl ta jest przeźroczysta, z białą kulką w środku niesymetrycznie po obu stronach rybki. Rybka podobnie jak pozostałe nie wskazuje objawów osłabienia, dziwnego pływania, apetyt jej dopisuje, jest bardzo ruchliwa w pełni ubarwiona. Na wszelki wypadek odłowiłem ją i umieściłem w osobnym zbiorniczku do czasu wyjaśnienia co jej dolega. Poniżej przedstawiam fotki, nie są najlepszej jakości ale widać o co chodzi. Bardzo proszę doświadczonych kolegów o pomoc i rade co dalej mogę z rybką zrobić?




Obrazek Obrazek

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości