czarne molinezje - dziwne objawy

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
kruszynapl
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 3 lutego 11, 20:31

czarne molinezje - dziwne objawy

Postautor: kruszynapl » 14 lutego 11, 21:11

witam,

od ok. 3 dni moje 2 czarne molinezje dziwnie sie zachowywaly lezaly na dnie i odpoczywaly polowe dnia a nastepna polowe bylo ok , nie mialy zadnych zmian za cielie, ale dzisiaj jak wrocila z pracy jedna mi zdechla i taka dziwnie zasuszona byla, a druga wyglada jakby oczu nie miala - albo ma caly czas ,,zamkniete'' albo nie wiem co oczodoly wygladaja jakby byly zapadniete i tak lewo plywa - tzn . jakby nie wiedziala gdzie jest jak zachacza roslinke to sie starsznie ploszy....

niestety parametrow nie mgoe sprawdzic....


prosze o porade...

P.S.
3 danio, 2 slonecznei 2 male czarne milinezje przenioslam do 25l akwarium,

[ Dodano: 14 Luty 11, 21:33 ]
ta co zdechla miala taki srebrzysty brzuszek...

[ Dodano: 15 Luty 11, 14:39 ]
nikt nie podejzewa co to moze byc? moze jakis link do podobnych objawow...
obsada60L:
10 neonkow,2 molinezje biale,2 molinezje czerwone,1 molinezje czarne,2 kiryski,1 danio
2 male w paski,2 z trojkatami na ogonie
obsada25L
1 danio,2 male molinezje czarne,2 danio z dlugimi pletwami- nie znam nazwy,2 molinezje sloneczne,

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości