Suoneczne 31L ;)

Ocena

2
1
9%
3
2
18%
4
5
45%
5
3
27%
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
mateusz03
Narybek
Narybek
Posty: 23
Rejestracja: 26 lutego 05, 15:10

Re: Suoneczne 31L ;)

Postautor: mateusz03 » 8 kwietnia 05, 12:18

mi sie akwarium podoba
Patryś, dac dwoje za akwarium to musi byc naprawde :zly: paskudne a po drugie jest jeszcze nie gotowe ale jak zmieni wode tobedzie ok
4x skalar 2x gurami mozajkowy 3x gurami dwuplamisty 5x brzanki mszyste 5x brzanki sumatrzanskie10x neon Innesa 5x razbora kilinowa 5x zalobniczka 2x pretnik karlowaty 5x danio pregowany 4x gupik

Awatar użytkownika
aajaa
Ryba
Ryba
Posty: 256
Rejestracja: 23 lutego 05, 15:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Suoneczne 31L ;)

Postautor: aajaa » 9 kwietnia 05, 11:33

A mnie się podoba, ale będzie super jak roślinki podrosną. Co do kokosa, to ja nigdy nie szorowałam tych włosów i jest ok. Zrobiłam sobie 4 kokoski, każdy był owłosiony i żaden nie zapleśniał.

Awatar użytkownika
Saiqpat
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 04, 23:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Suoneczne 31L ;)

Postautor: Saiqpat » 9 kwietnia 05, 12:11

Suonko akwa sie ladnie zapowiada, tak trzymaj.
Patrys tak mocno i ostro oceniasz, daj nam Twoje akwa do oceny??!! Ciekawe jak wyglada...
www.akwaria.pl/forum
Zapraszam na forum o krewetach

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Suoneczne 31L ;)

Postautor: Rama » 9 kwietnia 05, 12:18

Akwarium napewno zmierza w dobrym kierunku. Czekam na kolejne zdjecia i na efekt koncowy (nie wiem czy o akwariach cos takiego mozna mowic). Ale jak na razie ladnie....
Co do krytyki z slow Patrysi. Ja uwazam ze kazda osoba ktora wystawia ocene powinna mowic za co.... Obojetnie czy ocenia dobrze czy zle....
PS. A moze by sie dalo zrobic jakis plebiscyt na naladniejsze akwa.... Np na glownej szlo by zrobic dzial PLEBISCYT i pokolei by sie klikalo w ankiecie na ocenki nie znajac wlascicieli (tzn jak ktos sie dobrze przyjzy to bedzie wiedzial ktore jest kogos, albo bedzie szukal) Np. Plebiscyt wszystkich akwarii z danego kwartalu 1-3, 4-6, 7-9, 10-12. I na koniec rywalizacja po 3 najlepsze z kazdego.... Co o tym sadzi admin strony.... Ja chetnie poswiece jeden wieczor na to aby pooceniac.
PS2. Jesli bedzie to mozliwe moge takze pomoc w przygotowaniu samych podstron. Juz mam na koncie Poradnik i chyba dobrze sie spisalem.

Awatar użytkownika
tomeek7
Narybek
Narybek
Posty: 86
Rejestracja: 11 lipca 04, 20:36
Lokalizacja: Zabrze

Re: Suoneczne 31L ;)

Postautor: tomeek7 » 9 kwietnia 05, 13:14

ciekawy zbiorniczek, podoba mi sie
...::: 126 litrów :::...
..::: 25 litrów :::... 2x Pielęgniczka Ramireza, 2x Kirysek panda, 2x Kirysek pstry, 1x Kirysek Albinos, 2x Otosek

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Suoneczne 31L ;)

Postautor: Dave » 9 kwietnia 05, 13:22

Nawet niezly pomyzl z tym konkursem. Tylko, ja bym to zrobil tak:
-Zrobiono by duza ankiete (Ktore akwarium jest najladniejsze?) z nazwami wszystkich akwarii. Przy nazwie w nawiasie podawano, by adres strony, na ktorej sa zdjecia tego zbiornika. Oczywiscie, kazdy mialby 1 glos.

Awatar użytkownika
Misiek
Narybek
Narybek
Posty: 56
Rejestracja: 4 listopada 04, 09:28
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Suoneczne 31L ;)

Postautor: Misiek » 10 kwietnia 05, 11:11

No cóż ja też nie przepadam za takimi akwariami. roslinki nie wygladaja zle i rybki (tyle co widac przynajmniej) tez calkiem ladne. Ale ja bym to wszystko widział w "sześcianie"

POZDRAWIAM

Misiek

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Suoneczne 31L ;)

Postautor: Aigel » 4 maja 05, 12:14

Na zyczenie autorki watek zamkniety - akwa zlikwidowane :(
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości