[20L] Shrimp nano world

Awatar użytkownika
sajki
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 1 stycznia 09, 11:28
Lokalizacja: Elbląg

Re: [20L] Shrimp nano world

Postautor: sajki » 10 lutego 10, 10:54

Każdy kolejny post nie na temat będzie nagrodzony warnem. Chcecie pogadać o oświetleniu czy filtrach- zapraszam do przeznaczonego ku temu działowi.

sekibun
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 879
Rejestracja: 25 stycznia 09, 12:54

Re: [20L] Shrimp nano world

Postautor: sekibun » 10 lutego 10, 11:45

Rozmowa jest jak najbardziej na temat baniaczka, a dokładniej na temat jego zaplecza.

suprnowa, ja bym został przy tym oświetleniu jakie masz. 0,7W/l to moim zdaniem wystarczająca ilość. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
suprnowa
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 3 lutego 10, 15:57
Lokalizacja: Radom

Re: [20L] Shrimp nano world

Postautor: suprnowa » 10 lutego 10, 11:50

Dokładnie nie wiem po co się tak Moderatorzy czepiają nie gadamy przecież o przysł. "Dupie Maryny" :) a o mojej szklance i sprzęcie w nim zawartym.

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: [20L] Shrimp nano world

Postautor: deXter » 10 lutego 10, 11:51

Osama pisze:Odpowiedzi i komentarze zbiorników mają wnosić coś do wątku, mają pomagać autorowi udoskonalić jego aranżację, itp.


Nie chę się kłócić i przepraszam, że się wtrącam, ale przez zdanie wyżej zacytowane, Łukasz miał na myśli pisanie takich zdań jak "przytnij to polewo zostaw po prawo?" albo "ten listek na górze jest spoko, glony tez wyglądają" i to jest ta pomoc w udoskonalaniu, czy może jednak dyskusja nad zapleczem technicznym?

Jak widać interpretacja na 2 sposoby jest imo słuszna, proszę o wytłumaczenie nawet na priv, i o skasowanie tego posta [chciałem aby wszyscy przeczytali :ok: ]
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
suprnowa
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 3 lutego 10, 15:57
Lokalizacja: Radom

Re: [20L] Shrimp nano world

Postautor: suprnowa » 13 lutego 10, 14:02

Jednak nastąpiły zmiany w baniaczku.
Zmieniłem oświetlenie na Solar Duo 26W,podaję Seachem Excel oraz Fluorisch.
Kupiłem filtr kubełkowy,i wyrzuciłem wewnetrzny z akwarium,takze zrobiło się trochę wiecej miejsca.
Po zwiekszeniu światła oraz podawaniu CO2 w płynie rośliny zaczęły bąbelkować oraz widać zauważalny wzrost mchów.

[ Dodano: 13 Luty 10, 21:55 ]
Obrazek
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości