akwarium alicji.. wkrotce nowe fotki...

alicja
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 05, 11:35

akwarium alicji.. wkrotce nowe fotki...

Postautor: alicja » 18 maja 05, 20:55

Obrazek

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: akwarium alicji.. wkrotce nowe fotki...

Postautor: Tomekł » 18 maja 05, 21:12

napisz cos więcej o akwa, ile ma litrów i jaka dokładnie obsada itp. i oczywiście masz mało roślin
Moje akwaria:
72l - Kuchenne rewolucje
27l - Gupikowo
25l - Krewetkowe wzgórze
200l - Ameryka Centralna

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: akwarium alicji.. wkrotce nowe fotki...

Postautor: Dave » 19 maja 05, 16:54

Zdjecie jest bardzo slabe. Akwarium tez nie wyglada za ladnie, bo jest po prostu puste. Dokup duzo roslinek i podaj jakies konkrety dotyczace zbiornika.

Awatar użytkownika
Izka:-)
Ryba
Ryba
Posty: 324
Rejestracja: 10 listopada 04, 18:39
Lokalizacja: Kraków, Polska

Re: akwarium alicji.. wkrotce nowe fotki...

Postautor: Izka:-) » 19 maja 05, 18:57

Akwa byłoby może fajne gdybyś dała więcej roślin. Podaj opis akwa! Ile ma litrów, jakie trzymasz rybki itp. Czyżby obok korzenia była muszelka?! Lepiej ją wyjmij. Daj więcej zdjęć.

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: akwarium alicji.. wkrotce nowe fotki...

Postautor: ciosek » 24 maja 05, 13:23

Hmm.. ja tu widze tło, żwir filtr i pare cryptocorynek powsadzanych w podłoże i brak wysokich roślin na tyle :/... nie chce nikogo urazić ale z lekka cienizna, radzilbym się za nie wziąć... bo możnaby zrobić fajna rzecz z takiim wysokim akwarium.

Moja propozycja to:
czarne tło, w jednym z boków zasadzić ładną żabienicę, a w drugim boku parę nurzańców, te małe kryptokoryny dałbym na pród i żeby się troche rozrosły. Nie mogę się wypowiedziec na temat obsady, bo nie znam litrażu i wymiarów... ale mam wrażenie że wysokość tego akwarium pozwala na trzymanie w nim skalarów (to tylko przypuszczenie wysunięte ze zdjęcia). Podejrzewam że ma jakies 60 cm wysokości, 50 szerokości i 30-35 głębokości... Prosze podaj wymiary :) to ci doradzimy cos fajnego.

P.S mam nadzieje że sie nie obrażasz za nasze opinie... ale to tylko konstruktywna krytyka.

Najbardziej w tym akwarium podoba mi się połączenie "kamien-korzeń-nurzanieć przed kamieniem"[w tej kompozycji pomijam muszlę ;P].... fajnie zrobione i ciekawy pomysł

Awatar użytkownika
jonasz78
Ryba
Ryba
Posty: 394
Rejestracja: 26 marca 05, 15:37
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: akwarium alicji.. wkrotce nowe fotki...

Postautor: jonasz78 » 24 maja 05, 18:48

Twoje akwarium to chyba świeżynka ..jeszcze Ci korzeń nie utonął ;) ....a tak wogóle to faktycznie troche mało roślinek ....hmm ja osobiście nie jestem zwolennikiem tła z fototapety ...ale to nie znaczy ze tak musi byc zle ...życze powodzenia w hodowli :)
Akwarium 150x50x60 Filtracja Fluval 404+Aqua Szut Senior Bio

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości