[112l] Tangalake by Plewek01

Awatar użytkownika
Plewek01
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1689
Rejestracja: 20 kwietnia 10, 20:01
Lokalizacja: Hajnówka

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: Plewek01 » 12 kwietnia 11, 07:45

Dokładnie jak mówi deX. Nie wiedziałem jakiej wielkości kamienie sobie zamyślę to wolałem dać styropian.

[ Dodano: 14 Kwiecień 11, 23:15 ]
Trochę obserwacji własnych :P :
Dobrała się parka i harem 2+1 i jeden niewiadomy wg mnie samiec. Z haremu samiec "poli" to straszny leniwiec. Prawie wcale nie kopie. Coś tam wydziubał tylko po korzeniem, a teraz uprząta to główna samiczka. Druga z jego samiczek jest strasznie mała, widocznie mniejsza od pozostałych rybsk. Nie wiem czy to ma związek z tym, że w haremie jest druga czy po prostu ten typ tak ma. Poli fruwa sobie to do jednej to do drugiej i tak mu dzień mija. Poza tym pilnuje terenu od strony samca z pary bo ten samotny jest mu widocznie obojętny.
Z kolei samiec z parki "mono" kopanie obrał sobie za życiowy cel :P . Już się dobrał prawie do dna i ciągle poszerza. Za to strasznie wredna bestia z niego. Ostatnio widzę sporo małych Helenek i świderków się narobiło z związku z tym rybeńki mają 2x więcej roboty bo oprócz piachu muszą ślimaki przerzucać. I oczywiście Mono wszystko co znajdzie przerzuca na teren Poli :) ot tak dla zasady. A jak brak ślimaków akurat to se chociaż porcją piasku z pyska sypnie... a co ? :)
Z karmienia zauważyłem, że bardzo lubią wodzień. Nie ważne czy mrożony czy żywy. Artemia też jest zjadana ale już nie z taką zażartością. Za to bardzo chętnie rzucają się na spirulinę w płatkach ale również i ichtio-vit. Najmniej zjadliwym a właściwie w ogóle nie jedzonym pokarmem jest dafnia. Tylko łapną do pyska i od razu wypluwają.
Rybska aktywniejsze robią się wieczorem. I co dziwne mi się wydaje są bardziej aktywnie przy jaśniejszym świetle(3x18) niż ciemniejszym(1x18). Może to związane jest z tym że przy jasnym oświetleniu widzą mniej co się dzieje w pokoju niż przy ciemnym...ciężko powiedzieć. Ale jak zostawię światło do 23h to spokojnie cały czas coś robią.
Dalsze obserwacje w dalszych dopiskach... :)

[ Dodano: 9 Maj 11, 22:44 ]
Na szybko kilka fot przecinków zauważonych w piątek...naliczyłem ich 7. Zdjęcia słabe ale ciężko coś złapać zwykłym kompaktem :/ a i rybeńki pozować nie chcą za bardzo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek - dumny tatuś
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: deXter » 9 maja 11, 22:15

Poszarpany trochę ten Twój tatuś, ale przynajmniej wymiarowy :D
Trochę bardziej już zarosło glonami? Dolej jakiegoś mikro ;P
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
Plewek01
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1689
Rejestracja: 20 kwietnia 10, 20:01
Lokalizacja: Hajnówka

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: Plewek01 » 17 maja 11, 22:28

Mała aktualizacja. Rybeńki rosną, glony też..co prawda sinic nie planowałem ale może nie będzie tak strasznie. Dziś przetarłem szyby i pomyślałem że pstryknę kilka fot...tylko późno już i z ostrością nie za bardzo :P . Małe przecinki śmigają, widzę ciągle z 5szt. Mała samica z haremu jakby bardziej się okopuje, ale czy to coś znaczy...kto ją tam wie? Nurzaniec się rozrósł i niedługo będę musiał przerwać trochę, bo chyba nie chcę żeby tak mi mocno obrastał. A i z nowych mieszkańców przybył malutki zbrojnik niebieski, który chyba czuje się jak w raju bo gęba mu się nie zamyka :P . Co prawda nie był planowany, ale żona je uwielbia a i ja pomyślałem że raczej nie zaszkodzi chyba że za mocno urośnie. Póki co z głównymi mieszkańcami mija się bez przeszkód...może myślą że to ślimak taki mały :D Choć te noszą w pyskach jak za blisko podpełzną :)
No i fotki niestety bez nowego mieszkańca...ciężko uchwycić małą bestie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 16 Sierpień 11, 23:06 ]
Kilka fot na szybko...całość będzie na sprzedaż. Więcej info dodam w dziale giełda za jakiś czas. Pierwsze sprzedaje życie czyli kilkanaście multików, w tym harem z młodym, parę z wieloma młodymi i samotnego samca. Jest też od groma helenek ale tych się nie chce z piachu wybierać, mogę sprzedać potem z piachem :) Więcej info na PW
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zdjęcia jakie są takie są bo na szybko :P Sinic też trochę, bo ostatnio nie miałem czasu z nimi zawalczyć przed foto...

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: polak.krk » 16 sierpnia 11, 22:52

Czemu sprzedajesz? Co dalej? ;>
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Awatar użytkownika
Plewek01
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1689
Rejestracja: 20 kwietnia 10, 20:01
Lokalizacja: Hajnówka

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: Plewek01 » 16 sierpnia 11, 22:58

Zima idzie solanki trzeba robić :P

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: polak.krk » 16 sierpnia 11, 23:01

Serio? Jakie akwa? Masz juz cos na oku? :P Solanko :P
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Awatar użytkownika
Plewek01
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1689
Rejestracja: 20 kwietnia 10, 20:01
Lokalizacja: Hajnówka

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: Plewek01 » 17 sierpnia 11, 21:20

Serio serio :) Póki co nieduże, fundusze ograniczają i nie chcę utknąć w połowie. A na oku mam...ba nawet w mieszkanku :mrgreen:

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: polak.krk » 17 sierpnia 11, 21:21

No to sie pochwal chociaz ile litrow i jakie wymiary ;p
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Awatar użytkownika
Plewek01
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1689
Rejestracja: 20 kwietnia 10, 20:01
Lokalizacja: Hajnówka

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: Plewek01 » 17 sierpnia 11, 21:37

Kostka opti 35x35x35 coś koło 42l.

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: polak.krk » 17 sierpnia 11, 21:41

Dobre i to, jeden nemo chyba sie zmiesci ;)
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Awatar użytkownika
Plewek01
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1689
Rejestracja: 20 kwietnia 10, 20:01
Lokalizacja: Hajnówka

Re: [112l] Tangalake by Plewek01

Postautor: Plewek01 » 17 sierpnia 11, 21:49

Się okaże w praniu :) dobra starczy :offtopic: , bo Zdzichu nie śpi :P

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości