Akwarium lukasza

Czy podoba sie tobie moje akwarium?

tak
14
33%
nie
28
67%
 
Liczba głosów: 42
piteri
Ryba
Ryba
Posty: 475
Rejestracja: 25 sierpnia 04, 08:25
Lokalizacja: Konin

Re: Akwarium lukasza

Postautor: piteri » 2 lipca 05, 18:55

Lukasz, ja na twoim miejscu zostawił tylko palety i glonojady.
duuże mcharium w przygotowaniu...

Awatar użytkownika
BigFish
Ryba
Ryba
Posty: 364
Rejestracja: 21 maja 04, 13:22
Lokalizacja: Opole

Re: Akwarium lukasza

Postautor: BigFish » 2 lipca 05, 19:01

ja bym jeszcze dodal neonki albo cos podobnego i malego
Prace nad malawi:
######### - 90%
Akwarium dojrzewa

Awatar użytkownika
ddawidek8
Narybek
Narybek
Posty: 52
Rejestracja: 1 maja 05, 17:48
Lokalizacja: Piła

Re: Akwarium lukasza

Postautor: ddawidek8 » 4 lipca 05, 12:10

Zgadzam się z poprzednikami ze ryb jest za duzo. Skalarom i pani gurami dwuplamistej może byc troche samotnie. Co do wystroju to sie nie wypowiadam bo to jest kwetsia gustu 'jeden woli rybki, drugi akwarium' :). Mimo wszystko rybki wygladają na zdrowe. Kolory odpowiednie, wyraziste. Co do pielegnacji i samopuczucia ryb raczej nie mam zastrzezen. Tylko ktos musi opuścić twoj zbiorniczek. Zdecydowalbym sie na guramii wtedy odpwiednio dokupilbym(oczywiscie samiec gurami + dodatkowo kilka samiczek) stadko razbor klinowych i na dno kilka kosiarek lub cierniooczkow, ja zrobilbym Azje no i żeby nie mieszać biotopu podziekowalbym za współpracę kiryskom... albo może być SA dokup pana skosnego i kilka stad drobnych kąsaczowcow i wtedy na dno kiryski. Możeliwości jest wiele, resztą możesz też zrobic wspaniały zbiornik dekoracyjny z obsada ogolna wszystko zależy od twojej wyobraxni :) Akwarium za niskie na skalary :)

Awatar użytkownika
rhonin
Narybek
Narybek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 05, 13:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Akwarium lukasza

Postautor: rhonin » 4 lipca 05, 16:48

Za duzo ryb. Fototapeta na cala dlugosc akwa. Reszte ciezko mi powiedziec bo nie ma zadnych zdjec na ktorych widac by bylo calosc akwarium. Zamiast tylu zdjec rybek daj akwa ogolnie. Mimo tego rybki zrobily pozytywne wrazenie :ok:
###### www.realmsfantasy.fora.pl - Nowo powstale forum o Fantasy ZAPRASZAM! #####

###### www.cichlid.fora.pl - forum o pielegnicach. ZAPRASZAMY!! ######

Awatar użytkownika
jonasz78
Ryba
Ryba
Posty: 394
Rejestracja: 26 marca 05, 15:37
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Akwarium lukasza

Postautor: jonasz78 » 9 lipca 05, 14:47

Akwarium jest po prostu brzydkie i nieciekawe ....jedyną ozdobą Twojego akwarium są te przepiękne paletki ...ale one ładnie wyglądalybynawet w pustym zbiorniku :| ....ale jestem pewien ze z czasem stworzysz im przepiekne srodowisko do zycia ;)
Akwarium 150x50x60 Filtracja Fluval 404+Aqua Szut Senior Bio

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akwarium lukasza

Postautor: Elmo » 13 lipca 05, 18:49

Witam ;)


Jeżeli mam być szczery.....

-Bardzo piekne paletki....
-Obsada masakra...
-Filtracja masakra...
-Dodaj jakieś tło...
-Dodaj jakieś światło....


To co napisałem nie było ze złosliwości bądź niechęci do twojej osoby.. poprostu napisalem to co myślę.... wyraziłem swoje zdanie... jeżeli cię uraziłem przepraszam...

Pozdrawiam Elmo

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akwarium lukasza

Postautor: kuba!!! » 13 lipca 05, 20:28

Witam to ja tez sie wypowiem
mojm zdaniem akwa jest badziewne. Kto slyszal o tylu paletkach w takim akwa :zly:
a do tego takie oswietlenie.

Pytales mnie jakie ryby do tego akwa to odpowiadam w takich warunkach to tylko bojownik
nie wiem tez dlaczego zamontowales taki filtr a innym mowisz ze jest on zly?

jak chcesz zeby to jakos ladniw wyglądalo to kup pokrywe filtr rosliny i inne ryby
czyli zrob restart

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
lukasz
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 798
Rejestracja: 28 stycznia 05, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akwarium lukasza

Postautor: lukasz » 14 lipca 05, 13:21

Dziękuję za szere wypowiedzi modowie.Postaram się zrobić restart akwarium.
Pozdro :mrgreen:

[ Dodano: 2005-07-15, 19:49 ]
Hej wszystkim a oto nowe fotki mojego akwarium już z tapetą:) :wink: :
Tutaj widzimy nową tapetę na miejscu starej:
Obrazek
Tutaj paletka się wcisnęła na zdjęcie:
Obrazek
Widok ogólny na akwarium :
Obrazek
Oceńcie czy coś się poprawiło
As águas de Ámérica do Sul são bonitas para mim e eu amo-o :).


CZAS PRZEBUDZENIA :) .

Awatar użytkownika
Izka:-)
Ryba
Ryba
Posty: 324
Rejestracja: 10 listopada 04, 18:39
Lokalizacja: Kraków, Polska

Re: Akwarium lukasza

Postautor: Izka:-) » 15 lipca 05, 20:06

Powiem ci szczeże , że na tym zdjęciu trudno cokolowiek zobaczyć :wink:
Ale odnośnie tego co choć troche ujrzeć można :lol: Czemu tej wody w akwa jest tak mało? Z tą tapetką, od razu poprawił się widok ogólny akwa. Więcej nic nie moge stwierdzić, może tylko tyle, że choć masz dość małe akwa jak dla paletek, rybcie wyglądają bardzo dobrze, i chyba są zadowolone ze swoje "domku" :mrgreen:

Awatar użytkownika
BigFish
Ryba
Ryba
Posty: 364
Rejestracja: 21 maja 04, 13:22
Lokalizacja: Opole

Re: Akwarium lukasza

Postautor: BigFish » 15 lipca 05, 20:46

gratulacje!!! twoje paletki zlozyly ikre. jednak nie masz tak zlego akwa jak mowili inni( i ja :roll: ). zycze dalszych sukcesow w rozmnazaniu tych i innych rybek
Prace nad malawi:
######### - 90%
Akwarium dojrzewa

Awatar użytkownika
Behemoth
Ryba
Ryba
Posty: 326
Rejestracja: 14 marca 05, 13:36
Lokalizacja: z pokoju numer 69

Re: Akwarium lukasza

Postautor: Behemoth » 15 lipca 05, 21:00

Hej. No więc, żeby tak 100 % Ci powiedzieć czy polepszył sie wystrój czy pogorszył to jednak trzeba mieć przed oczami wyraziste zdjęcię. Narazie to ja widze tylko kontory dekoracji , skalara no i cienie paletek :) Gratuluje podejścia do tarła i przykro mi że ikre zniszczyły. Pewnie dlatego, że sie dopiero uczą, bądź przeszkadzały im inne ryby. Nie da sie ukryć że masz ich za dużo. Wydaje mi się jednak że wystrój sie jednak polepszył co nie można powiedziec o filtracji, obsadzie i oświetleniu. Wiem że teraz sie już powtarzam, ale w tym 160 l masz naprawde duże pole do popisu :) A więc czekamy na kolejne odsłony Twojego akwarium i miejmy nadzieje, że będa coraz lepsze :ok: Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akwarium lukasza

Postautor: Elmo » 16 lipca 05, 10:59

Witam ;)

Hmm.... no więc tak :

- dolej wody...
- to podłoże to cienkie strasznie... 1-2 cm ??
- zdjęcie bardzo ciemne... zdjęcia rób gdy już jest ciemno z włączonym oświetleniem zbiornika i bez lampy.. bo tak wszytko ci sie odbiło w szybie...
- fajny ręcznik :lol: :lol: o zbiorniku w zasadzie jakoś dużo nie można powiedzieć bo inewiele widać...

No coś już zaczołeś działać ... ale jeszcze długa droga przed tobą.. trzymam kciuki

Awatar użytkownika
rob1979
Narybek
Narybek
Posty: 47
Rejestracja: 31 maja 05, 23:04
Lokalizacja: Tychy

Re: Akwarium lukasza

Postautor: rob1979 » 16 lipca 05, 11:38

Nastukałeś na tym forum już ponad 100 postów więc wydawałoby się, że nabierasz doświadczenia - tymczasem pokazując nam te fotki prawda wyszła na jaw! W akwa nic się nie zmieniło od czasu pierwszych fotek!
:zly: nie ma żwiru na dnie...
:zly: nie ma światła
:zly: akwa stoi na ręczniku
:zly: obsada fatalna (czy wy widzicie jakie te palety duże? jedna stoi nad drugą jak sardynki w puszce!)
:zly: fatalna filtracja

A tak poza tym to nadal nic nie widać w akwa więc o "wystroju" nie ma się co wypowiadać.
Coś mi się wydaje, że jesteś człowiekiem niereformowalnym - wydaje mi się, że nic nie bedzie z tego akwa... (obym się mylił)
pozdrawiam
może później...

Awatar użytkownika
tetra
Ryba
Ryba
Posty: 444
Rejestracja: 14 maja 05, 21:35

Re: Akwarium lukasza

Postautor: tetra » 16 lipca 05, 12:08

rob1979 czlowieku on te paletki sprzeda sam o tym mowil , gratulacje podejscia do tarla .... a apropo recznika moje akwa tez na reczniku stoi i co z tego ?! :zly: lepiej na reczniku niz od razu na meblu

Awatar użytkownika
lukasz
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 798
Rejestracja: 28 stycznia 05, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akwarium lukasza

Postautor: lukasz » 16 lipca 05, 12:15

Zgadzam się z tetrą , a z tobą Rob nie :zly: Ja wiem co robię i wiedz , że albo palety sprzedam albo akwarium 320 litrów kupię i tyle :zly: Ręcznik nie szpeci mojego zbiorniczka.
As águas de Ámérica do Sul são bonitas para mim e eu amo-o :).


CZAS PRZEBUDZENIA :) .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości